Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
25-05-2022 10:13:39

KEFEN GİYEREK YOLA ÇIKAN LİDER İLE 15 TEMMUZ’DA TANKLARIN ARASINDAN SIVIŞIP KAÇANLAR YAN YANA DAHİ GETİRİLEMEZ..!

-BÜYÜYEN VE GELİŞEN TÜRKİYE’Yİ İSTEMEYEN KANDAN VE KAOSTAN BESLENEN , GÜÇLERİN BUGÜNKÜ TAŞORANI CHP ‘DİR.
-KARŞIMIZDA SİTTİNSENE BU AZİZ MİLLETTEN YETKİ ALAMAMIŞ VE BU GİDİŞLE DE BİR SİTTİNSENE DAHA YETKİ ALAMAYACAĞI GÖRÜNEN CHP ZİHNİYETİ VAR
-CİNSİNİ SEVDİĞİM CİNSİNE ÇEKER AYNI İFTİRAYI UÇAK DOLUSU ALTINLARLA YURT DIŞINA KAÇACAK DİYE MENDERES’E DE ATTILAR
İl Başkanı Halit Tomakin, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçtaroğlu’nun saat: 22.00 de video yayınlayacağım diyerek beklenti içine girenler zannetti ki , Ülke yararına bir açılama olacak, hey , hat ,gel gör ki açıklama dediği şey CHP’nin ana besin kaynağı olan yalan , iftira, kin, nefret , siyasi edep ve ahlak dışı ne istersen hepsi vardı bu açıklamada , açıklamayı yapanın insani değerlerden yoksun açıklamaları vardı sadece dedi.
BÜYÜYEN VE GELİŞEN TÜRKİYE’Yİ İSTEMEYEN KANDAN VE KAOSTAN BESLENEN , GÜÇLERİN BUGÜNKÜ TAŞORANI CHP ‘DİR.
Bakan Tomakin, Büyüyen ve gelişen Türkiye’yi istemeyen kandan ve kaostan beslenen , kim zaman sağ , sol diyerek kardeşi kardeşe vurduran, kimi zaman alevi ve sunnisi ile bin yıldır et ve tırnak gibi olduğumuz kardeşler arasına nifak sokan güçlerin bugünkü taşoranı CHP ‘dir. Bu zihniyet şekeri kaynatırsan olur mu katran ,cinsini sevdiğim cinsine çeker misali aynı iftirayı , Menderes’e , Özal’a , Erbakan hocamıza atmadılar mı ? attılar . Basın yayın araçlarını kullanarak, askeri vesayeti kullanarak, yargıyı kullanarak milletin adamlarına akla hayale gelmeyen türlü iftiralar attılar . Menderes 12 Uçak dolusu altın ve mücevherat ve parayı kaçırmakta iken yakalandığını resmi beyanlarla açıkladılar, Özal uçak alıyor yurt dışına kaçacak dediler , Erbakan hocamıza mercimek davası dediler ve hepsi kocaman, kocaman yalan çıktı daha dün 128 Milyar dediler oda yalan çıktı . Yalan olduklarını onlarda biliyordu ? tarih tekerrür ediyor aynı yalanları yine CHP eliyle şimdi yeniden tekrar ediyorlar dedi.
KARŞIMIZDA SİTTİNSENE BU AZİZ MİLLETTEN YETKİ ALAMAMIŞ VE BU GİDİŞLE DE BİR SİTTİNSENE DAHA YETKİ ALAMAYACAĞI GÖRÜNEN CHP ZİHNİYETİ VAR
Başkan Tomakin, sittinsene bu aziz milletten yetki alamamış ve bu gidişle de bir sittinsene daha yetki alamayacağı görünen CHP zihniyeti bu millet için kefenini giyerek yola çıkan, 367 garabeti, MİT Kumpası ,17-25 Aralık, Gezi olayları, hendek olayları, nice badireler ve nice zorluklar karşında hem iç vesayete karşı , hemde dış güçlerin tüm oyunlarına karşı elif gibi dimdik ayakta milletinin yanında durmuş, 15 Temmuz’da milletine sevdalı Recep Tayyip Erdoğan gibi bir Lideri yurt dışına kaçacak ,hemde ABD ye kaçacak demesine kargalar bile güler ,CHP Lideri herkesi kendisi gibi zannediyor olsa gerek, beyefendi daha dün ,15 Temmuz darbe gecesi tankların arasından sıvışarak kaçması ve bacak ,bacak üstünde kahvesini höpürtederek darbeyi keyifle seyredip, darbenin başarılı olmasını beklemesini bu millet görmedi mi , unuttu mu zannediyor, milletin adamı Recep Tayyip Erdoğan milleti ile beraber , sen kimle berabersin onu söyle ifadelerini kullandı.
BU KOCAMAN , KOCAMAN YALANLARI ORTAYA ÇIKINCA YÜZLERİ KIZARACAK MI?
Başkan Tomakin , CHP Liderinin Cumhurbaşkanımızı doğrudan ilgilendirmeyen bir vakıf üzerinden attığı yalan ve iftiralarını elbette, vakfın yetkili mercileri yargıya taşıyacaktır. Kendisinin de ifade ettiği gibi ABD bir hukuk devletidir. Zaten bir hukuksuzluk varsa ABD’nin yetkili mercileri işlemleri başlatır . Ancak, bu kocaman , kocaman yalanları ortaya çıkınca yüzleri kızaracak mı ? hayır, yüz yok ki kızarsın ifadelerini kullandı.
20 YILDA HER GİRDİĞİ HER SEÇİMİ KAZANAN , CUMHURBAŞKANI , DÜNYA LİDERİ, RECEP TAYYİP ERDOĞAN İLE , 10 YILDIR GENEL BAŞKAN OLAN VE 9 SEÇİM KAYBEDEN BİRİSİ İLE KIYAS DAHİ YAPILMASI ZULDÜR
İl başkanı Tomakin, son söz olarak . Aziz milletimiz kimin kendisi için kefenini giyerek , canını ortaya koyarak çalıştığını , didindiğini gayet iyi biliyor, 20 yılda her girdiği seçimde , milletin helal oyları ile seçim kazanan , milletine hizmet eden Cumhurbaşkanı , Dünya Lideri, Recep Tayyip Erdoğan ile , 10 yıldır Genel Başkan olan ve 9 seçim kaybeden birisi ile kıyas dahi yapılması zuldür. Eğer bu adam hala , tek adam olmuyorsa, diktatör olmuyorsa, demek ki; bu adam BAAS ‘çı parti, polit büroların olduğu bir yerde siyaset yapıyordur başka türlü izah edilemez dedi.
Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.