Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
31-12-2021 14:47:13

BAŞKAN TOMAKİN ; 2023 E BİR KALA TÜRKİYE GİBİ ORDU’DA ŞAHA KALKACAK

- 19 YILDA SAYMAKLA BİTİREMEYECEĞİMİZ ORDU’YA YAPILAN YATIRIM VE HİZMETLERİN RAKAMSAL BOYUTU 32,5 KATRİLYON ’DUR
-15 SEÇİM BAŞARISI BİZİ ŞIMARTMADI MİLLETİMİZE TEŞEKKÜR RABBİMİZE BİZE VERDİĞİ BU GÜZEL NETİCELERDEN DOLAYI HEP HAMD ETTİK ŞÜKRETTİK
İl Başkanı Halit Tomakin , Yılbaşı nedeniyle yayınladığı mesajında , 2021 yılının değerlendirmesini ve 2022 yılı beklentilerini dile getirdi.
Başkan Tomakin,Saygıdeğer Ordu’lu hemşerilerim, bir yılı daha geride bırakırken, yeni başlangıçlar, yeni ümitler ve beklentilerle 2022 yılına giriyoruz. Yeni miladi yılın, ülkemize, bölgemize,dünya insanlığına hayırlar getirmesini Cenab-ı Hak’tan niyaz ediyorum temennisinde bulundu .
2021 YILI, EKONOMİ ,DOĞAL AFETLER VE DÜNYA’YI ETKİSİ ALTINA ALAN KORONAVİRÜS SALGINI BAŞTA OLMAK ÜZERE ZORLUKLARLA BOĞUŞTUĞUMUZ BİR YIL OLDU
Başkan Tomakin, 2021 yılı, ekonomi ,doğal afetler ve Dünya’yı etkisi altına alan koronavirüs salgını, başta olmak üzere zorluklarla boğuştuğumuz bir yıl oldu diyen Başkan Tomakin, bu zorluklara rağmen hem Türkiye’de hemde Ordu’da hizmetlerimize ara vermeden devam ettik. Ülkemize ve milletimize Ordu’muza hizmet yolunda engel tanımadık, 19 yıldır olduğu gibi 2022 senesinde de Genel Başkanımız Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Liderliğinde inşallah onun dilinden düşürmediği "Aşkınan çalışan yorulmaz" inancıyla çalışmaya, koşturmaya devam edeceğiz .2023 bir kala Türkiye gibi Ordu’da şahlanacak dedi.
MEDYAYA ÇIKIP HER GÜN AHKAM KESENLERE SESLENMEK İSTİYORUM, 80 YILDA ORDU’YA HANGİ ESERİ BIRAKTINIZ
Başkan Tomakin, yine Türkiye’de olduğu gibi güzel ilimiz Ordu’ya 80 yılda hiçbir kalıcı eser bırakmayanlar, Ordu’yu Samsun ve Trabzon’un arasında sıkışmış köy görümünden bir türlü öteye geçiremeyenler, medyaya çıkıp her gün ahkam kesenlere seslenmek istiyorum, 80 yılda Ordu’ya hangi eseri bıraktınız ? o, zamanları iyi hatırlayın , Ordu’lu hemşehrilerimize hükümetin Ordu’da ne yapmasını istersiniz sorusuna vatandaşlarımız başta Havaalanı, Sahil Yolu, Üniversite derlerdi, Sağlık sisteminden şikayet ederlerdi, hodri meydan siz bunlardan hangilerini yaptınız ? değerli hemşehrilerim 2002 yılında iktidara gelen AK PARTİ sayesinde bunları aşarak hayallerin ötesine geçtik. Yeni Türkiye inşa ederken, aynı paralelde bizde yeni Ordunun inşasını başlattık. Türkiye’nin her yeri nakış, nakış hizmet ağı ile donatılırken, Ordu İlimizde bu hizmetlerden önemli ölçüde payını almasını sağladık. Saymakla bitiremeyeceğimiz Ordu’ya yapılan yatırım ve hizmetlerin rakamsal boyutu 32,5 Katrilyon ’dur , Ordu 19 yılda ,sizin hayal dahi edemediğiniz hizmetleri Ordu’lu hemşehrilerimizin hizmetine sunmanın bahtiyarlığını yaşadık. Karadeniz Sahil Yolu tamamlanmış, iç bağlantı yolları çile olmaktan çıkmış, hastaneleri modernleşmiş, sağlık hizmetleri kalitesi Avrupa’nın üzerine çıkmış, Havaalanı yapılmış, Üniversitesine kavuşmuş, Barajı yapılmış, çevre yolu,(bitmek üzere) kayak merkezi, Şehir Hastanesi (temeli atıldı İnşaatı devam ediyor) Karadeniz- Akdeniz yolu (bitmek üzere) gibi devasa yatırımlar yapılmış siz değerli hemşehrilerimizin hizmetine sunulmuştur dedi.
15 SEÇİM BAŞARISI BİZİ ŞIMARTMADI MİLLETİMİZE TEŞEKKÜR RABBİMİZE BİZE VERDİĞİ BU GÜZEL NETİCELERDEN DOLAYI HEP HAMD ETTİK ŞÜKRETTİK
Başkan Tomakin, seçim başarılarının altında Saygıdeğer Hemşehrilerim ,Biz Türkiye’de ve Ordu’da hizmetlerimizi , icraatları mızı nakış, nakış, işlerken aynı zamanda siz değerli hemşehrilerimizin gönüllerine girmeyi kendimize ilke edindik. Bunun neticesini vatandaşlarımızın Liderimiz Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Partimize olan güveni sayesinde girdiğimiz 15 seçimi de kazandık, seçim başarılarımız bizi şımartmadı, biz asla rehavete kapılmadık, her seçimden bir gün sonra aynı heyecan ve aynı azimle çalışmalarımıza yeniden başladık, gönüllere girmeye hep özen gösterdik, Rabbimize bize verdiği bu güzel neticelerden dolayı hep hamd ettik şükrettik, onların çıldırmaları , kimyalarını kaybetmeleri bundan, milletimizin bize verdiği desteği hazmedemiyorlar ,milletine güvenmeyenler, başka dost arayışı içine girdiler ,millete değil dostlarına güveniyorlar ifadelerini kullandı.
Başkan Tomakin, Değerli Hemşehrilerim, 2021 yılı biterken, 2022 yılı, Ordu için yeni başlangıçlara daha umutla baktığımız yeni bir fırsat penceresi olacaktır. vatanımızın bekası için gözlerini kırpmadan ölüme yürüyen kahraman şehitlerimizi rahmetle yâd ediyor, gazilerimize sıhhat ve afiyet diliyorum. Yeni yılın ilimize, Ülkemize, İslam alemine ve tüm insanlığa barış ve huzur getirmesini, Yüce ALLAH (cc) Niyaz ediyorum temennisinde bulundu.
Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.