Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
AK İcraatlar

AK İcraatlar

Birlikte başardık!

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Türkiye Bülteni

Türkiye Bülteni

Türkiye Bülteni

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
17-02-2021 19:43:52

BAŞKAN HALİT TOMAKİN; MUHTEŞEM BİR MAZİDEN DAHA MUHTEŞEM BİR ATİYE KÖPRÜ OLMAYA KARAR VERDİK

İL BAŞKANI HALİT TOMAKİN; MUHTEŞEM BİR MAZİDEN DAHA MUTEŞEM BİR ATİYE KÖPRÜ OLMAYA KARAR VERDİK
-AK PARTİNİN KÖKLERİ BU TOPRAKLARIN DERİNLİKLERİNDE ÇÜNKÜ BİZ YERLİ VE MİLİ PERSPEKTİFLE EVRENSELE ULAŞMAYI HEDEFLİYORUZ
-SADAKATİMDEN ZERRE TAVİZ VERMEDİĞİM LİDERİM SN. RECEP TAYYİP ERDOĞAN’IN ÖNCÜLÜĞÜNDE YAZILAN TARİHİN ÖZNELERİNDEN BİRİ OLMA FIRSATINI ELDE ETTİM
Durugöl Recep Kara Spor Salonu’nda Gerçekleştirilen 7.OLAĞAN Kongrenin açış konuşmasını yapan İl Başkanı Halit Tomakin, gerçekleştirildi. Partililere hitaben Sizler, vefasınız, Sizler, tarih boyunca, adaletin, merhametin timsali olmuş bu aziz milletin yeniden tarih sahnesine dönüşünün müjdecisi ve gözünü Türkiye’ye çevirmiş mazlum milletlerin beklediği muştusunuz. Sizler ki, umutsunuz.Sizler ki, dünya lideri Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın çelikleşmiş iradesiyle, bu toprakların irfanını yansıtan politikasıyla, Cemil Meriç’in ifadesiyle muhteşem bir maziden daha muhteşem bir atiye köprü olmaya karar vermiş, Yine üstad Necip Fazıl Kısakürek’in ifadesiyle “Anadolu kıtası büyüklüğündeki dâva taşını da gediğine koymayı” azmetmiş dava adamlığının timsali, bu kutlu dava’nın Ordu ölçeğindeki uç beyleri, bacılarısınız. Sizleri bir kere daha selamlıyorum… Allah’ın rahmeti bereketi üzerine olsun dedi.
Kardeşlerim…Biz, şairin dediğin gibi uzun yola hüküm giydik. Çünkü biz biliriz ki, kutlu davalarda hüküm şereftir.
SADAKATİMDEN ZERRE TAVİZ VERMEDİĞİM LİDERİM SN. RECEP TAYYİP ERDOĞAN’IN ÖNCÜLÜĞÜNDE YAZILAN TARİHİN ÖZNELERİNDEN BİRİ OLMA FIRSATINI ELDE ETTİM
Başkan Tomakin, Milletin ve tarihin cisimleşmiş iradesi olan AK Parti’nin ilk kurulduğu günden bu yana, Ordu ölçeğinde teşkilatımızın her kademesinde çalışmaktan onur duydum, huzur buldum ve hayatımın bir şeref levhası diye gönlüme astım hamdolsun. Bu öyle büyük bir gurur ve onur ki; sadakatimden zerre taviz vermediğim liderim Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın öncülüğünde yazılan tarihin öznelerinden biri olma fırsatı verdi bana.
Bu öyle büyük bir gurur ve onur ki; millet ve ümmet davasında nice adsız kahramanla omuz omuza verip, Ordumuzu bu kutlu yürüyüşün ön saflarına taşıma imkânı verdi bize. Biz aynı zamanda Ak kadrolar tarafından yazılan tarihin adil şahitliğini yaptık. Nice zor zamanlarda, rabbimize güvendik, omuz omuza verdik ve bugünlere ulaştık hamdolsun. 18 yılın muhasebesini burada yapacak değilim. Lakin, bizi bir arada tutanın vefa olduğunu da hatırlatmak isterim.
İl Başkanı Halit Tomakin, Biz vefayla yoğrulduk. Akif İnan Ağabeyin ifadeleriyle…Bütün giysileri yırtsak yeridir Yeter bize vefa elbiseleri diyerek, yola revan olduk… kimseyi unutmadık. Ben bu vesileyle Ak Partinin Ordu teşkilatlarında bulumluş, kadın kollarından, gençlik kollarına bugüne kadar görev yapan, bu davaya gönlüyle bağlı olan gönüldaşlarıma teşekkür ediyor, gönülden gönüle yol vardır diyerek her birine gönlümce selam ediyor, önden gidenlerimize de rahmet diliyorum dedi.
Başkan Tomakin bizim Yükümüz hep ağırdı…Bu aziz milletin varlık davası içinde kavrulduk… Bin yıllık aziz vatanın varlık mücadelesini bütün zerrelerini içimize çektik, yola öyle çıktık. Ve varlık mücadelemiz devam ediyor dedi…
Milletin adamı, Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın AK Parti kadrolarıyla yedi düvele karşı verdiği mücadelede ,Darbelerle geldiler…Teröristleri üzerimize saldılar… Ekonomiye operasyon çektiler…Ama diz çöktüremediler. Bu aziz millet, lideriyle bir oldu ve destanlar yazdı… ve inşallah yazmaya da devam edecek. Diyen Başkan Tomakin sözlerinin devamında Bakınız, daha dün Karabağdaydık…Mavi Vatan için mücadelemizi sürdürüyoruz.
Libyada biz varız, Afrikada da mazlumların yanındayız. Fakat bütün bunları yapabilmek için içeride akılcı ve güçlü politikalar üretmek gerekiyordu. Biz tam da bu noktada Ordu ölçeğinde güçlü ve vizyonel politikalarla bu milli seferberliğe katkıda bulunduk dedi.
Başkan Tomakin , Seçim başarılarını ve Teşkilat çalışmalarını da değinerek Ben il başkanı olduğum günden bu yana arkadaşlarımla birlikte Güçlü Türkiye yolunda Ordu markası için çalıştık. Yük ağırdı, lakin liderimizin kararlılığı azmimizi artırıyor, gücümüze güç katıyor. İşte, 2019 seçimlerinde 20’de 19 yaparak yerel yönetimlerde büyük bir başarı elde ettik Güçlü teşkilatlar geleceğe daha net bakabilirler. Biz, Ordumuzda AK Partiyi hep zinde tutarak, hem merkezi hükümetimize katkıda bulunduk, hem de yerel ölçekte Ordumuzun en ince ayrıntısına kadar sorunlarına el atmaya çalıştık sizinle beraber. Katılımı en üst seviyeye çıkardık…. Biz tek tek belediyeleremizle birlikte, daha güçlü ve müreffeh ordunun nasıl kurulacağı konusunda fikir alış verişinde bulunduk, kalkınmış bir Ordu vizyonuyla hareket ettik dedi .
Kimseyi ötekileştirmedik diyen Başkan Tomakin …Kısır tartışmalardan uzak durarak, her bir teşkilat mensubumuzun, partilimizin bunun da ötesinde hemşehrilerimizin sözlerine, fikirlerine kulak verdik, gönlümüzü açtık. Çünkü biz çokluk içinde birlik ilkesi çerçevesinde, medeniyet değerlerimizle her bir insanımızı emanet olarak gördük, görmeye de devam edeceğiz. Teşkilat disiplininden taviz vermeden, hep tetikte olduk. Çok şükür kongrelerimizi eksiksiz yaptık AK PARTİ ailesine yeni katılan yol arkadaşlarımızla daha büyüdük ve geleceğe emin adımlarla yürüyoruz.
Çünkü bizim köklerimiz bu toprakların derinliklerinde… Çünkü biz yerli ve milli perspektifle evrensele ulaşmayı hedefliyoruz
Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.