Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
11-05-2021 15:48:51

İSRAİL TERÖR DEVLETİNİN SALDIRILARINA KARŞI DÜNYA ÜÇ MAYMUNU OYNUYOR

-Kudüs’ü vicdansız, ahlaksız, hukuksuz, saygısız saldırılarıyla kirleten zalimlere karşı çıkmak insanım diyen her bireyin vazifesidir (RTE)

İl Başkanı Halit Tomakin, Terör Devleti İsrail’in İlk Kıblegahımız olan Mescid-i Aksa’da teravih namzı kılanlara  Filistin’li masumlara insanlık dışı saldırıları hakkında açıklama yaptı , Başkan Tomakin, İsrail, yıllardır sistematik bir şekilde sürdürdüğü zulümlerine yenilerini ekleyerek, ilk kıblemiz olan Mescidi Aksa’ya ve çevresindeki Müslüman halka sivil , çocuk demeden zalimce saldırmaya devam etmektedir diyerek ,  Sivil Filistin halkına karşı silahlı askerlerle saldıran, çocukları öldüren, yüzyıllardır oturdukları evlerinden çıkartmaya çalışarak işgaline devam eden İsrail, bir devlet olmaktan uzak hareketler sergilemektedir dedi.

Başkan Tomakin, İsrail’in terör saldırılarına ,masum çocukları katletmesine dünya üç maymunu oynamaktadır. Saldırgan İsrail’in de taraf olduğu birçok Uluslararası Sözleşmeye aykırı, İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi, BM kararları, sivilleri korumayı taahhüt eden Cenevre Sözleşmesi, insancıl hukuk ve diğer tüm evrensel hukuk kurallarını hiçe sayan bu hukuk tanımaz, zalimce tavırlara son verilmelidir dedi.

Kudüs’ü vicdansız, ahlaksız, hukuksuz, saygısız saldırılarıyla kirleten zalimlere karşı çıkmak insanım diyen her bireyin vazifesidir

Başkan Tomakin, İsrail’in, Filistin’li kardeşlerimize yönelik terör saldırılarında insanı en çok acıtan tarafının,  ayyuka çıkan  zulüm ve zalimlikler karşısında müslüman dünyanın  sessiz kalması bana dokunmayan yılan bin yaşasın anlayışında olmalarıdır diyerek,  İsrail Terör devletine sen zalimsin , sen haksızsın, sen çocukları katlediyorsun diye tek gür seda, Dünya Lideri, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’dan gelmektedir. Cumhurbaşkanımız ,BM Kürsüsünden, Dünya 5 ten büyüktür diyerek ,Terörist İsrail’in, Filistin’i adım ,adım işgalini , fotoğrafları ile dünya’ya göstermiş , en son açıklamasında ise  Üç dinin kutsallarını barındıran Kudüs’ü vicdansız, ahlaksız, hukuksuz, saygısız saldırılarıyla kirleten zalimlere karşı çıkmak insanım diyen her bireyin vazifesidir demiştir.

BİR SABAH GELECEK KARDAN AYDINLIK

Başkan Tomakin , Kudüs’te, Mescid-i Aksa’da, mukaddes mekanda sivil halkı ve çocukları öldüren işgalci İsrail, tüm saldırılarını derhal sonlandırmalı ve evrensel hukuk kuralları çerçevesinde gerekli yaptırımlara tabi tutularak Filistin halkının hakları korunmalıdır. Tüm dünyayı artık kınama mesajlarından öte adım atmaya ve bu zalimliğe dur demeye davet ediyoruz diyerek , Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Filistin’li kardeşlerimize ithaf ettiği, ASbdurrahim Karakoç ‘un şiiri ile Filistin ‘li Kardeşim ALLAH cc. yardımı ile “bir sabah gelecek kardan aydınlık” diyorum dedi.

 KARDAN AYDINLIK ŞİİRİ,

"Gökten yağmur yağacak renkler

Daha hoş kokacak otlar çiçekler

Ardından bitmeyen mutlu gerçekler

Bir sabah gelecek kardan aydınlık

 

Vurulup ömrünün ilk baharında

Kanından çiçekler açar yanında

Cümle şehtlerin omuzlarında

Bir sabah gelecek kardan aydınlık"

 

Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.