Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
10-06-2021 15:08:28

BAŞKAN TOMAKİN; KENDİ EVLERİ PİSLİKTEN GEÇİLMİYOR BİZE LAF ATMAYA KALKIYOR

MAFYA BOZUNTUSUNA İNANACAK KADAR ALÇALAN YALANDAN BESLENEN ZAVALLILAR
-KENDİ PARTİLERİNDEKİ TAHT OYUNLARINI AK PARTİDE DE VAR ZANNEDİYOR
İl Başkanı Halit Tomakin, CHP Milletvekili Mustafa Adıgüzel’in yine yalan ve varsayımlarla dolu açıklamaları üzerine yaptığı açıklamada , bu Milletvekili arkadaşımız hemen her gün her konuda Genel başkanı gibi tamamen yalandan beslenen varsayımlarla açıklamalarda bulunan bu zata cevap vermek muhatap olmak bile bizi incitir ,ancak açıklamaları kamuoyuna mal olunca , zaruret hasıl oluyor dedi.
KENDİ PARTİLERİNDEKİ TAHT OYUNLARINI AK PARTİDE DE VAR ZANNEDİYOR
Başkan Tomakin, AK PARTİ ‘de adayların nasıl belirlendiği bellidir, kriterler bellidir, ehliyet , liyakat gönüllere hitap eden adaylar tercih edilir ve halkımızın takdirine sunulur. 31 Mart’ta da görüldü ki, halkımız teveccühünü AK PARTİ’den yana kullandı. Bu zat zannediyor ki, kendi Partilerindeki taht savaşları , kavgalar, AK PARTİ’de var, heyhat ,AK PARTİ dimdik ayaktadır, Liderinin etrafında kenetlenmiş, Genel Başkanından , Sandık Kurulundaki üyesine kadar birlik ve beraberlik içinde, sessiz devrimlerini yapmaya ,destanlar yazmaya ,milletine hizmetkar olmaya devem ediyor dedi.
CHP’DEKİ TAHT SAVAŞLARINI, KAVGALARI , TACİZ VE TECAVÜZLERİ SAĞIR SULTAN BİLE DUYDU DA , SİZDEN TEK KELİME BU PİSLİKLER İLE İLGİLİ BİR ŞEY DUYMADIK
Başkan Tomakin , CHP’deki taht savaşlarını, kavgaları , taciz ve tecavüzleri sağır sultan bile duydu da , sizden tek kelime bu pislikler ile ilgili bir şey duymadık. Sizler, 9 seçim kaybetmiş, kaset oyunları ile Genel Başkan olmuş, ama, 11 yıldır Genel Başkanlık koltuğunu bırakmayan demokrasi diktatörünü görmezden geliyorsunuz, Belediyelerinizdeki beceriksizlikleriniz ve yolsuzluklarınız had safhada , kendi eviniz pislikten geçilmiyor, ama yalandan kim ölmüş misali zavallı bize laf atmaya kalkıyor ifadelerini kullandı.
SEÇİMLE İŞ BAŞINA GELEMEYECEKLERİNİ ANLAYINCA ,MİLLETTEN UMUDUNU KESİNCE ,ESKİ CHP ALIŞKANLIKLARI HORTLADI
Başkan Tomakin, Demokrasiden dem vuran CHP ve avaneleri ,seçimle iş başına gelemeyeceklerini anlayınca ,milletten umudunu kesince ,eski CHP alışkanlıkları hortladı . Milletin helal oyları ile iktidar olmuş Genel Başkanımız ,Cumhurbaşkanımız , Dünya Lideri Recep Tayyip Erdoğan’ı ve AK PARTİ’yi yıkmak ve çamur atmak için olmadık dümenlere, olmadık fırıldaklara başvurdular, önceden askere , Anayasa Mahkemesine, Cumhuriyet Başsavcılarına, Üniversitelere ,STK’lara, gazetecilere ,selam gönderip hükümeti yıkmak ve yıpratmak için açıklama yaptırırlardı, bütün denemeleri olmadı, en son keyifle çay yudumlayarak izlediği 15 Temmuz Darbe denemeleri de olmadı, karşılarında hep güçlü Lider Recep Tayyip Erdoğan’ı ve bu aziz milleti buldular. Her denemelerinde duvara tosladılar. Şimdi ise umudunu kaçak mafya bozuntusunun açıklamalarına oradan bir şey çıkarabilir miyiz ‘e bağlamışlar. Oradan hiçbir şey çıkmaz, siz mafya bozuntusuna inanacak kadar alçalan , yalandan beslenen zavallılarsınız ifadelerini kullandı
Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.