Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
09-06-2021 16:13:31

7.OLAĞAN BÜYÜK KONGREDE TAHSİS EDİLEN BİLGİ VE İLETİŞİM TEKNOLOJİLERİ BAŞKANLIĞINA FATİH ARSLAN ATANDI

-BİLGİ VE İLETİŞİM TEKNOLOJİLERİNİ EN İYİ KULLANAN BİZİM İNSANIMIZ OLACAK
-YERLİ YENİLİKLERİMİZ BİZİM ZAMANIMIZDA GENÇLERİMİZİN ÖNÜNÜ AÇMAK SURETİYLE ADETA ÇAĞ ATLADI
24 Mart 2021 tarihinde Ankara’da yapılan AK PARTİ 7.olağan Büyük Kongrede tüzük değişikliği ile kurulan Bilgi ve İletişim Teknolojileri Başkanlığı , Görevi Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız tarafından Ömer İleri ye tevdi edilmişti. İl Teşkilatlarında da aktif hale getirilmesi kararlaştırılan Bilgi ve İletişim teknolojileri Başkanlığına , İl Başkanı Halit Tomakin tarafından İl Yönetim Kurulu Üyesi İnşaat Mühendisi Fatih Arslan görevlendirildi.
BİLGİ VE İLETİŞİM TEKNOLOJİLERİNİ EN İYİ KULLANAN BİZİM İNSANIMIZ OLACAK
Bilgi ve İletişim Teknolojileri Başkanlığına görevlendirilen Fatih Arslan çağımız bilişim ve teknoloji çağı artık yaşamın her alanında, bilgi ve iletişim teknolojilerinin vazgeçilmez bir olgu olduğunu anımsatarak , AK PARTİ 19 yıldır zaten bilgi ve iletişim teknolojilerine özel önem vermektedir .Eğitimin her aşamasında yeni okullar açarak , mevcutları güçlendirerek bilgi ve İletişim Teknolojilerine büyük yatırımlar yapıldığını belirterek bugün gelinen noktada hamd olsun dünya ile eş değer hizmet ve kaliteyi yakalıyoruz dedi.
YERLİ YENİLİKLERİMİZ BİZİM ZAMANIMIZDA GENÇLERİMİZİN ÖNÜNÜ AÇMAK SURETİYLE ADETA ÇAĞ ATLADI
Arslan , Cumhuriyetimizin Kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün muasır medeniyeti bize miras bıraktığını hatırlatarak , biz bu alanda da muasır medeniyeti yakalayacağız. Bilgi ve İletişim teknolojilerini en iyi kullanan bizim insanımız olacak . Bugün genç mühendislerimiz Türk savunma sanayimizin ihtiyacı olan son model ve son teknolojilerle donatılmış silah ve mühimmat ihtiyaçlarını % 100 yerli üretimle gerçekleştiriyorlar, yerli arabamız, yerli tankımız, dünya’nın gıpta ile seyrettiği ve alımı için sıraya girdiği yerli İHA ve SİHA’larımız, yerli denizaltı ve yerli uçak gemimiz, yerli füzelerimiz, en kısa zamanda yerli muharip savaş uçağımız , yerli yazılım ve kodlamalarımızla ve daha nice yerli yeniliklerimiz bizim zamanımızda gençlerimizin önünü açmak suretiyle adeta çağ atladı ifadelerini kullandı.
Başkan Arslan , Bilgi ve İletişim Teknolojileri Başkanımız Sn.Ömer İleri’nin de ifade ettiği gibi ,Kurulduğundan bugüne teknolojiyi en iyi kullanan parti olan AK Parti de buna sessiz kalmayarak, bir başkanlık oluşturdu. Başkanlığın amacı temel olarak gelişmekte olan bilgi ve iletişim teknolojilerini doğru şekilde takip etmek, bunun toplumsal etkilerini yakalamak ve aynı zamanda kendi altyapısını da güçlendirmek olduğunu belirtti.
FATİH RASLAN ÖZGEÇMİŞ
1979 YILINDA ORDU’DA DOĞDU.İLKOKULU DİYARBAKIR'DA ORTA VE LİSE TAHSİLİNİ TRABZON'DA TAMAMLADI.2003 YILINDA KTÜ . İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜNDEN MEZUN OLDU. ORTAĞI OLDUĞU İNŞAAT ŞİRKETİNDE ÇALIŞTI. 2004 -2005 YILLARINDA YEDEK SUBAY OLARAK JANDARMA GENEL KOMUTANLIĞINDA ASKERLİK GÖREVİNİ TAMAMALDI.HALEN ORDU MERKEZ’DE KURUCUSU OLDUĞU AR-FEN YAPI DENETİM ŞİRKETİNDE YAPI DENETİM VE KENTSEL DÖNÜŞÜM HİZMETLERİ VERMEKTEDİR. EVLİ VE 2 ÇOCUK BABASI
Bir Halit Tomakin dahil 4 kişi, ayakta duran insanlar ve yazı görseli olabilir
Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.