Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
AK İcraatlar

AK İcraatlar

Birlikte başardık!

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Türkiye Bülteni

Türkiye Bülteni

Türkiye Bülteni

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
13-11-2018 00:00:00

CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN ORDU BENİM GÖZ BEBEĞİM DİYOR..!

BÜYÜKŞEHİR PARTİ GRUBU İL BAŞKANI HALİT TOMAKİN BAŞKANLIĞINDA TOPLANDI

-CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN ORDU BENİM GÖZ BEBEĞİM DİYOR..!

Büyükşehir Belediyesi Parti grubu İl Başkanı Halit Tomakin Başkanlığında Kasım ayı toplantısını yaptı. Toplantıya Büyükşehri Belediye Başkanı Engin Tekintaş, İlçe Belediye Başkanları ve Büyükşehir Belediye Meclis Üyeleri katıldı.

BUGÜN İTİBARI İLE 167 ADAY ADAYIMIZ VAR

Toplantının açış konuşmasını yapan Başkan Halit Tomakin, 31 Mart tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler seçim sürecinin başladığını ifade ederek , Genel Merkez tarafından açıklanan 5 – 12 Kasım tarihleri arasında aday adayları müracaatlarının 16 Kasım 2018 Cuma gününe kadar uzatıldığını bugüne kadar 167 Belediye Başkan aday adayının müracaatta bulunduğunu, aday adaylarımımızın içinde 3 bayan, 2 engelli 1 genç aday adayı bulunduğunu belirterek, 2014 seçimlerinde aday adayı sayımız 147 idi Cuma gününe kadar sayının artmasını bekliyoruz , arkadaşlar bu demek oluyor ki, hem aday adaylarımızın ,hemde vatandaşlarımızın AK PARTİ’ye olan güveni , inancı , Liderimize olan sarsılmaz inancı ve kopmaz bağı artarak devam ediyor ,bize düşen en önemli görev ise bu ilgi ve alakayı , bu güveni ve inancı asla zayi etmeden hizmetlerimizle paralel gönülleri feth ederek 20 de 20 parolamızı 31 Mart 2018 tarihinde yapılacak olan seçimlerde hayata geçirmek olacaktır dedi.

Başkan Tomakin , 15 gün önce Cumhurbaşkanımız tarafından İl Başkanlığına atandığını hatırlatarak, ama ben bu teşkilatın yabancısı değilim , 2001 de kurucu Merkez İlçe Başkan Yardımcılığı, 2004 – 2006 yıllarında Merkez İlçe Başkanlığı, 2009 – 2014 yıllarında İl Belediye Meclis üyeliği ve son olarak 5 . olağan il Kongresinde İl Başkan Yardımcılığı görevlerinde bulunduğunu belirterek, şimdi İl Başkanı olarak hep birlikte beraberce kenetlenerek , saflarımızı sıklaştırarak görev yapacağız dedi.

31 MART SEÇİMLERİNDE HEDEFİMİZ % 70 OY

Başkan Tomakin, önümüzde çok önemli bir seçimin arifesindeyiz 31 Mart’ta yapılacak olan seçimlerde % 70 oy alarak bir rekora daha imza atacağımıza inanıyorum. Bu seçimler bir nevi 20 de 20 yapmış siz değerli Belediye Başkanımızın oylaması olacaktır. Ben her birinizin AK PARTİ Belediyeciliğini layıkı ile yaptığınıza inanıyorum. Gerek AK PARTİ Hükümetimizin yapmış olduğu hizmetler ,gerekse yerelde yapılan hizmetlere bakıldığında ,15 yılda hayallerin ötesine geçmiş, bir Ordu görüyoruz dedi.

CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN ORDU BENİM GÖZBEBEĞİMDİR DİYOR

İl Başkanı Halit Tomakin, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın kendisine görevi tevdi esnasında 1 saate yakın konuşma fırsatı bulduğunu ifade ederek, Cumhurbaşkanımız, Ordu ilinin İstanbul’a göç alan üçüncü il olduğunu 1994 yılında ben İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçim çalışmalarında Ordu’luların kendisine çok yardım ettiğini, beraber seçim çalışmalarında en ön saflarda gece gündüz çalıştıklarını ifade ederek, Ordululara çok değer verdiğini ve Orduluların kendi ifadeleri ile Ordulular benim gözbebeğimdir dediğini, AK PARTİ iktidarı döneminde Ordu’ya her zaman Bakanlık vererek bir nevi vefasını gösterdiğini ifade etti.

Başkan Tomakin, İl Başkanlığına atandığı 15 günden bu yana İl Binasına kendisine hayırlı olsun ziyarete yaklaşık dört bin vatandaşın geldiğini belirterek, biz kucağımızı açtıkça, biz tevazumuzu kaybetmedikçe, biz bu millete hadim oldukça , milletimizde bize olan güvenini bize olan inancını kaybetmeyecektir dedi.

Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.