Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
03-11-2022 18:02:56

BAŞKAN TOMAKİN ; NİCE 20 SENELERE MİLLETİN ADAMI ,MİLLETİN PARTİSİ AK PARTİ

-MİLLETLE BERABER YÜRÜDÜĞÜMÜZ MÜDDETÇE BİZİ YOLUMUZDAN AYIRMAYA KİMSENİN GÜCÜ YETMEYECEKTİR

 

-ORDU’LU STK ve MUHTARLARIMIZ HANİ ARABA YAPIYORUZ FABRİKA NERDE DİYEN MUHALEFET LİDERİNE TEPKİSİNİ GÖSTERMELİ

 

İl Başkanı Halit Tomakin AK PARTİ’nin iktidara gelişinin 20 yılı nedeniyle yaptığı açıklamada, Türkiye ,ekonomik burhan, yokluk, kıtlık, kaosla boğuşurken , 2001 yılında tabelasını milletin astığı bir parti  AK PARTİ ve  milletin bağrından çıkan bir Lider  Recep Tayyip Erdoğan yapılan 3 Kasım 2002 ilk seçimlerde milletimizin büyük teveccühü ile iktidar olmuş ve 20 yıldır kesintisiz milletine hizmetkar olmaya devam etmektedir dedi.

 

AK PARTİNİN BAŞARISININ AVRUPA’DA VE DÜNYA’DA ÖRNEĞİ YOK

 

Başkan Tomakin, AK PARTİ ‘nin iktidar başarısı, 20 yıldır Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ a milletimizin sevgisi, güveni, Avrupa’da ve Dünya’da örneğinin bulunmadığını belirterek Cumhurbaşkanımız ,Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın her zaman ifade ettiği Milletle beraber yürüdüğümüz müddetçe bizi yolumuzdan ayırmaya kimsenin gücü yetmeyecektir dediğini hatırlatarak, 20 yıl bizim için güllük gülistanlık olmadı, darbeler, e-muhtıralar ,yerli ve yabancı soroslar , nice kumpaslar , nice badireler , nice tuzaklar , nice uluslararası ve küresel hileleri  milletini arkasına alan Recep Tayyip Erdoğan güçlü Liderliği sayesinde bütün oyunları tek , tek ,ber taraf etti dedi.

 

BİZİM 20 YILDA YAPTIKLARIMIZA BIRAKIN ONLARIN HAYALLERİ BİLE YETMEZ.

 

Başkan Tomakin, Bizim 20 yılda yaptıklarımızı muhalefet hayal bile edemiyor ,muhalefet lideri  daha yakın zamanda Ordu’da STK ve muhtarlarımıza hitaben, "Otomobil üreteceğiz diyorlar. Nerede kaldı bu? Hani oturdular, büyük gösteriler yaptılar, iş adamları bir araya geldi. Bakanlar, başbakanlar, cumhurbaşkanları bir araya geldi. Otomobil üretiyoruz dediler. Nerede? Ciddi , ciddi. dedi mi dedi, aynı zat  yine Sabiha Gökçen Havaalanı. Uçak iniyor mu? Hayır. Kaç milyon dolara mal oldu? Peki uçağın inmediği yere havalimanı yapan başka ülke gördünüz mü siz? Bu neye benzer arkadaşlar biliyor musunuz? Tuz Golü'ne alabalık tesisi yapmaya benzer." Dedi mi dedi, aynı zat ,yine kendinden emin, vakur ve pehlivan edası ile Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın "hayalim ve sevdam" olarak nitelendirdiği şehir hastaneleri hakkında, Peki bu ülkede hastalık yoksa ne yapacağız. Bu şehir hastanelerini ben, arkadaşlarım hepimiz eleştirdik, 'Yanlış yapıyorsunuz' dedik, 'Bu şehir hastaneleri bütçeye büyük yük getirecek' dedik ifadeleriyle şehir hastanelerine karşı çıktı mı , ey vatandaşlarımız gerçekten buna da karşı çıktı . hülasa bu 6’lı masanın bu ülkeye hiçbir hayrı dokunmayacaktır.

 

 AK PARTİ’nin 20 yılda yaptıklarına bırakın bunların hayalleri yetmez , yetmiyor, çapları yok diyen , Tomakin, şimdi ben buradan Kılıçtaroğlu’nun toplantısında bulunan STK yetkililerine ,muhtarlarımıza diyorum ki, TOGG otomobil fabrikası Cumhuriyetimizin 99. Yılında 29 Ekim’de Dünya’nın da yakından takip ettiği, 85 Milyon vatandaşlarımızı heyecanlandıran ve gururlandıran bir törenle Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın ilk otomobili banttan indirmesi ile fabrika araç üretime başladı. Size nerde fabrika diyen Muhalefet Liderine en azından sosyal medya hesaplarınızdan tepki koymalısınız çağrısında bulundu.

Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.