Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
AK İcraatlar

AK İcraatlar

Birlikte başardık!

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Türkiye Bülteni

Türkiye Bülteni

Türkiye Bülteni

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
19-11-2018 00:00:00

BAŞKAN TOMAKİN; AK PARTİ ÖRNEK BİR PARTİDİR. “BAYRAM HAVASINDA BİR TEMAYÜL YAPTIK”

-TEMAYÜLE KATILAN 180 ADAY ADAYI VE 1701 TEŞKİLAT MENSUBU ARKADAŞLARIMA TEŞEKKÜR EDİYORUM

-AK PARTİ TÜRK SİYASİ HAYATINA HEP YENİLİKLERİ KAZANDIRMIŞ VE SİYASETE SEVİYE GETİREN BİR PARTİ OLMUŞTUR.

Tüm Türkiye’de aynı anda yapılan Mahalli İdareler Seçimi Belediye Başkan Aday adayları Teşkilat Temayül yoklaması Ordu’da bir şölen ve bayram havasında geçti. Temayülün Komisyon Başkanlığını AK Parti Genel başkan Yardımcısı Lütfi Elvan yaptı.sabah saat 10.00’da başlayan ve teşkilat mensuplarımızın yoğun ilgisi ve yüksek katılımla yapıldı temayül, saat 16.00’da sona erdi. Temayüle katılanlar kendilerine verilen kart okuyucuları okutarak, 20 bilgisayarda oylarını kullandılar.

AK PARTİ TÜRK SİYASİ HAYATINA HEP YENİLİKLERİ KAZANDIRMIŞ VE SİYASETE SEVİYE GETİREN BİR PARTİ OLMUŞTUR.

İl Başkanı Halit Tomakin, temayül sonrası yaptığı açıklamada, bugün bir kez daha gördük ki , AK PARTİ Türk siyasi hayatına hep yenilikleri kazandırmış ve siyasete seviye getiren bir parti olmuştur. Türkiye de ilk defa yapılan bir e- temayül ile yani elektronik ortamda oy kullanma işini başarı ile gerçekleştirdik. Birincisi bizim bu başarımız belki ileride Türkiye’de yapılacak seçimlere bir örnek teşkil edecek, seçimler Avrupa’nın bazı ülkelerinde olduğu gibi elektronik ortamda yapılacaktır . İkinci olarak Temayül bir şölen ve bayram havasında , kavgasız gürültüsüz demokratik bir ortamda yapıldı. Bazı partilerin ön seçimlerinde, kongrelerinde kavgalar, gürültüler eksik olmamaktadır işte AK PARTİ bunun için diğer partilere örnek bir partidir dedi.

AK PARTİ TÜRKİYE’NİN ÇİMENTOSUDUR

Başkan Tomakin, AK PARTİ’nin Türkiye’nin çimentosu olduğunu ifade ederek , milletimizin bizden beklentisi çok ,Milletin adamı Dünya Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’dan başlayarak her bir yönetici arkadaşlarımız bu beklentiyi karşılamak için gece gündüz çalışıyor, hizmet yetmez gönüllere köprü kurarak yolumuza ilk günkü aşkla devam edeceğiz , Türkiye’de AK Partinin milletimizin istifadesine sunduğu devada hizmetlerin yanı sıra , Ordu, Büyükşehir ile birlikte Akkuş’undan , Mesudiye’sine, Ünye’sinden Gülyalı’sına , dağından taşına kadar değim yerinde ise adeta evrildi . Bu seçimler AK Belediyecilikte yaptığımız devrim niteliğindeki hizmetlerinde referansı olacaktır diyen başkan Tomakin, Elektronik sisteme geçiş ile birlikte 3 ton kağıt tasarrufu sağlandı. 20 bilgisayarda oy kullanıldı. Oy kullanan herkese görevliler tarafından kart okuyucular verildi. Bir kişi yaklaşık 15-20 saniye de oyunu kullandı. E-temayülde mevcut belediye başkanlarına 4 soruluk değerlendirme ve anket yapıldı , daha sonra belediye başkanı görmek kimi istiyorsun diye soru sorularak oy kullanımı gerçekleştirildi. Sonuçlar anında Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın önünde olacak, 20 Kasım’da 19 İlçe Başkanımızla birlikte Ankara’da olacağım , İnşALLAH en iyi netice ve en doğru adaylarla seçime girecek yeniden 20 de 20 başarımızı devam ettireceğiz değerlendirmesinde bulundu.

TEMAYÜLE KATILAN 1701 TEŞKİLAT MENSUBU ARKADAŞLARIMA VE 180 ADAY , ADAYI ARKADAŞLARIMA TEŞEKKÜR EDİYORUM

Başkan Tomakin ,Temayülde, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, ilçe Kadın Kolları ve Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyeleri ve Mahalle Başkanların olmak üzere toplam 1887 teşkilat mensubu arkadaşlarımızdan 1701 ,% 90 arkadaşımız oyunu kullandı diyerek Mesudiye’nin , Akkuş’un , ücra Mahallesinden gelerek demokratik hakkını kullanarak oy veren her bir teşkilat mensubu arkadaşlarıma cani gönülden teşekkür ediyorum, ben Ordu’yu İlçemi yönetmeye talibim diyen , demokratik yarışta birbirini üzmeden , seviyeli , olgun, demokrasinin en güzel örneklerini sergileyerek bir kampanya yürüten 180 aday , adayı arkadaşlarıma teşekkür ediyorum dedi.

Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.