• BAŞKAN YILMAZ ; VATANIMIZA VE BAYRAĞIMIZA ONURLA SAHİP ÇIKACAĞIZ

  Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, 19 Eylül Gaziler Günü münasebetiyle yayınladığı mesajında, “Vatanı, milleti, ülkesi ve bayrağı için canını ortaya koymaktan çekinmeyen aziz şehitlerimiz ve kahraman gazilerimizi saygıyla ve rahmetle anıyor, aramızda olan gazilerimize ise sağlık ve huzur dolu bir hayat diliyorum” dedi.
  Türkçe
 • ORMAN VE SU İŞLERİ BAKANIMIZ PROF.DR.VEYSEL EROĞLU ORDU’DA

  RMAN VE SU İŞLERİ BAKANIMIZ PROF.DR.VEYSEL EROĞLU 21 EYLÜL PERŞEMBE GÜNÜ ORDU'DA DSİ Tesisleri toplu temel atma merasimi ile Orman mahallelerine kullandırılan gelir getirici tür ve Orköy kredi sertifikaları dağıtım törenlerine katılmak için 21 Eylül 2017 Perşembe günü ilimize gelecek olan Orman ve Su İşleri Bakanı Prof.Dr.Veysel Eroğlu
  Türkçe
 • BAŞKAN YILMAZ ; GÜÇLÜ VE KALKINMIŞ BİR TÜRKİYE’NİN YOLU EĞİTİMDEN GEÇER

  Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, yeni eğitim ve öğretim yılı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Başkan Yılmaz mesajında, yeni eğitim ve öğretim yılının öğrenci, veli, öğretmen ve eğitim yöneticileri ile tüm eğitim çalışanlarına hayırlı olmasını temenni etti.
  Türkçe
 • AKKUŞ İLÇE KONGRESİ YAPILDI İLÇE BAŞKANLIĞINA RAMAZAN ACAR YENİDEN SEÇİLDİ

  DÜN YARININI GÖREMEYEN BİR TÜRKİYE’ DEN BUGÜN 2023, 2053 VE 2071 HEDEFLERİNE EMİN ADIMLARLA YÜRÜYEN BİR TÜRKİYE VAR Bugün İlk Kongre İlk Heyecan Akkuş’ta start aldı. Akkuş Öğretmenevinde yapılan İlçe Kongresine , Milletvekillerimiz Oktay Çanak, Metin Gündoğdu, Ergün Taşçı, İl Başkanı Av.Uğur Çelenk, çevre İlçenin İlçe ve Belediye Başkanları delegeler ve çok sayıda çoşkulu Akkuş’lu hemşehrilerimizin katılımı ile katıldı.
  Türkçe
 • BAŞKAN YILMAZ ; CENAZE HİZMETLERİMİZ A-DAN Z-YE TAMAMEN ÜCRETSİZ

  BÜYÜKŞEHİR 10 ADET YENİ CENAZE ARACI ALDI İl genelindeki cenaze hizmetlerini başarı ile yürüterek vatandaşların takdirini kazanan Ordu Büyükşehir Belediyesi, yeni alınan 10 adet cenaze aracını hizmete sundu. Cenaze araçlarının
  Türkçe
 • BAŞKAN YILMAZ, “GELECEĞİN ORDU’SUNU İNŞA EDİYORUZ”

  Başkan Enver Yılmaz, Eylül ayı olağan meclis toplantısında gündem maddelerine geçmeden önce Ordu Büyükşehir Belediyesinin yürütmekte olduğu ve hayata geçireceği projelerle ilgili meclis üyelerine bir sunum yaptı. Başkan Yılmaz’ın yatırımlarla ilgili gerçekleştirdiği sunumun satır başları ise şöyle:
  Türkçe
 • BAKAN KURTULMUŞ:” REFERANDUM’UN KÜRT DOSTLARIMIZA DA HİÇBİR FAYDASI OLMAYACAK”

  Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş: "(Irak'ta 25 Eylül'deki referandum) Orta Doğu'da Müslümanlar, halklar bu kadar çok bölünme, ayrışma içindeyken buradan istifade eden en önemli ülke İsrail'dir"
  Türkçe