• BAŞKAN YILMAZ ‘DAN ALTINORDU’YA YENİ ÇEVRE YOLU!

  BÜYÜKŞEHİR’DEN BİR İLK DAHA Ordu Büyükşehir Belediyesi, nüfus artışıyla birlikte araç sayısının da hızla arttığı Altınordu ilçesinde trafik yükünü hafifletmek için açtığı yeni çevre yolunu hizmete sunuyor. Sıcak asfalt çalışmalarının başladığı Polatlı Şehitleri Caddesi’nde incelemelerde bulunan Başkan Enver Yılmaz,
  Türkçe
 • ASFALT KRALI BAŞKAN YILMAZ’LA BÜYÜKŞEHİR’DEN TARİHİ REKOR

  Ordu ilinin her bir köşesine hizmet götürebilmek için öncelikle yol sorununu çözüme kavuşturan ve bu konuda Türkiye’de bir ilke imza atarak yerel yönetimler alanında geride bırakılan süreçte, toplam 1.477 km asfalt yol çalışmasıyla rekora imza atan Büyükşehir Belediyesi, bir taraftan yeni yollar açarken diğer taraftan da yollarda iyileştirme ve asfaltlama çalışması gerçekleştiriyo
  Türkçe
 • MİLLETVEKİLİ METİN GÜNDOĞDU “KAZANAN AZİZ MİLLETİMİZ OLMUŞTUR”

  24 Haziran seçim sonuçlarını değerlendiren Ak Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu "Seçimlerin Türkiye'nin ve dünya mazlumlarının istikbalini belirleyecek bir seçim olduğunu belirtmiştik. Kazanan Aziz milletimiz ve dünya mazlumları olmuştur. Tüm milletimize teşekkür ediyoruz. dedi.
  Türkçe
 • İL BAŞKANI AV.UĞUR ÇELENK; ZAFER, MİLLETİMİZİN VE BÜYÜK TÜRKİYE’NİN OLDU”

  AK Parti Ordu İl Başkanı Av. Uğur Çelenk, 24 Haziran seçimlerine ilişkin bir açıklama yaptı. Çelenk; “Türkiye, 24 Haziran'da tarihi bir seçimde oy kullandı. Yüksek bir oranda katılımın olduğu Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekili seçimlerinde zafer Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti'nin oldu” diyerek tarihi başarıya vurgu yaptı.
  Türkçe
 • MİLLETVEKİLİ METİN GÜNDOĞDU MAHALLE MAHALLE GEZİYOR

  24 Haziran seçim çalışmaları kapsamında ilçe ilçe, mahalle mahalle gezen AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu Altınordu İlçesi’nin Gökömer ve Zafer Mahallelerini ziyaret etti.
  Türkçe
 • MİLLETVEKİLİ METİN GÜNDOĞDU ; “15 TEMMUZ’UN CEVABI 24 HAZİRAN’DA VERİLECEK”

  24 Haziran seçimlerinin önemine dikkat çeken AK Parti Ordu Milletvekili ve Milletvekili Adayı Metin Gündoğdu “Bu seçimin kazası yok. 24 Haziran’da Cumhurbaşkanlığı sistemine geçilecek, Pazartesi günü “Şahlanış Döneminin” başladığı gün olacak.” dedi.
  Türkçe
 • İL BAŞKANI AV.UĞUR ÇELENK “GÜN, MİLLİ İRADEYE SAHİP ÇIKMA GÜNÜDÜR”

  AK Parti'de seçime saatler kala tüm hazırlıklar tamamlandı. Teşkilatların tamamı seçim öncesinde toplantılarını yaptı. AK Parti Ordu İl Başkanı Av. Uğur Çelenk seçim öncesinde vatandaşlara ve teşkilatlara önemli mesajlar vererek, özellikle sandık konusunda hassas olunmasını istedi.
  Türkçe