• ÇANAKKALE BİZİM İÇİN SADECE KURTULUŞUN BAŞLADIĞI YER DEĞİLDİR

  Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş: “Çanakkale bizim için sadece kurtuluşun başladığı yer değildir. Çanakkale bizim için milli onurumuzun, milli şuurumuzun, milli benliğimizin ve milli birliğimizin yeniden inşa edildiği yerdir”
  Türkçe
 • MİLLETVEKİLİMİZ OKTAY ÇANAK’IN “10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI”

  “HUKUKUN EVRENSEL STANDARTLARINDAN SAPMADAN, KİŞİ HAK VE HÜRRİYETLERİNE SAYGIYI İHMAL ETMEDEN, DOĞRU HABER VERME, TARAFSIZLIK İLKESİNE DİKKAT EDEREK GÖREVLERİNİ YERİNE GETİRMEYE ÇALIŞAN DEĞERLİ YEREL VE ULUSAL BASIN MENSUPLARIMIZIN 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ'NÜ KUTLUYORUM”
  Türkçe
 • BAŞKAN ENVER YILMAZ, “10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ’NÜ KUTLUYORUM”

  Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, "10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü" münasebetiyle mesaj yayınladı.
  Türkçe
 • BAŞKAN YILMAZ, “ORDU’NUN MAKÛS TALİHİNİ DEĞİŞTİRDİK”

  Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, “Ortak Akıl” toplantıları kapsamında AK Parti il ve Altınordu ilçe teşkilatlarıyla bir araya geldi. Başkan Yılmaz, Ordu’nun makûs talihini değiştirdiklerini ve seçim döneminde sözünü verdikleri ve hayata geçirdikleri 52 proje sayısının şimdiden 75’i geçtiğini söyledi.
  Türkçe
 • Milletvekilimiz Metin Gündoğdu;Gençlerin Fikirlerinden Faydalanıyoruz

  Metin Gündoğdu Yine Gençlerle AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, partisinin gençlik kolları yöneticileri ile bir araya geldi.
  Türkçe
 • BAŞKAN YILMAZ ; 2017 REKORLAR YILI OLDU

  Türkiye’nin yaklaşık 10 bin 300 km’lik en uzun kırsal yol ağına sahip ikinci ili olan Ordu’da ulaşımla ilgili yaşanan sorunları çözüme kavuşturmak amacıyla çalışmalar yoğun bir şekilde devam ediyor. 2017 yılında asfalt yol yatırımlarında hedeflerinin çok üstünde bir çalışma sergileyen Büyükşehir Belediyesi, geride bırakılan süre içerisinde toplam 1.396 km’lik asfalt yol imal ederek Cumhuriyet tarihinin rekorunu kırdı.
  Türkçe
 • İL AR-GE BAŞKANI M.EMRE DEMİRÖZ ; ORDU, YERLİ OTOMOBİL ‘E KOLTUK ÇIKMAK İSTİYOR!

  Ak Parti Ordu İl Başkan Yardımcısı ve Ar-Ge Başkanı, Endüstri Mühendisi Muhsin Emre DEMİRÖZ, Ordu ilimiz Yerli Otomobil için Koltuk üretmeye talip dedi ve ekledi “Ordu, Yerli Otomobile Koltuk Çıkmak İstiyor” sloganımız da bu olmalı dedi.
  Türkçe