• BAŞKAN YILMAZ ; “15 TEMMUZ’DA BİR DESTAN YAZILMIŞTIR”

  Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü münasebetiyle bir mesaj yayınladı. Başkan Yılmaz mesajında, “Cumhurbaşkanımız ve Başkomutanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın dirayetli liderliğinde; devletine, milli iradesine ve demokrasisine sahip çıkan aziz milletimize, minnet borcu duyduğumuz 15 Temmuz demokrasi şehitlerimize ve gazilerimize şükranlarımı sunuyorum” dedi.
  Türkçe
 • İL BAŞKANI AV.UĞUR ÇELENK ; 15 TEMMUZ “YA İSTİKLAL, YA ÖLÜM” GECESİYDİ

  CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN’IN DEDİĞİ GİBİ , YA OLACAĞIZ, YA ÖLECEĞİZ İl Başkanı Av.Uğur Çelenk bir milletin ,milli iradeye , demokrasiye ,ülkesini işgale kalkan hainlere karşı top yekün sahip çıkışının ,yeniden destansı dirilişi ve doğuşunun birinci yıldönümü 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü ile ilgili yaptığı açıklamasında
  Türkçe
 • Milletvekili Metin Gündoğdu “İşgal Girişiminin Sahibi, FETÖ’nün de Sahibidir”

  15 Temmuz’un hain darbe girişiminin yıl dönümünde açıklama yapan AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu “Yaşanan darbe girişimden öte bir işgal hareketi idi. Eğer başarılı olsalardı Türkiye’yi, patronlarına teslim edeceklerdi.” dedi.
  Türkçe
 • MİLLETVEKİLİ OKTAY ÇANAK: “15 TEMMUZ BİR İŞGAL GİRİŞİMİYDİ”

  AK PARTİ ORDU MİLLETVEKİLİ OKTAY ÇANAK: “15 TEMMUZ'UN İSTİKLAL SAVAŞINDAN BU YANA TÜRKİYE'NİN KARŞILAŞTIĞI EN BÜYÜK TEHLİKEYDİ. BU ALÇAK SALDIRI, DARBENİN ÖTESİNDE BİR İŞGAL GİRİŞİMİDİR"
  Türkçe
 • ‘SİPER ET GÖVDENİ DURSUN BU HAYASIZCA AKIN’

  MİLLETVEKİLİMİZ ERGÜN TAŞÇI'NIN 15 TEMMUZ MESAJI Milli iradeyi, hukuku, demokrasiyi ve halkımızın sarsılmaz birliğini savunan erler olmuşlar, gönüllerindeki sarsılmaz iman ile şahadet şerbetini içip vatanlarına hayat vermişlerdir.
  Türkçe
 • İL BŞK.AV.UĞUR ÇELENK;15 TEMMUZ ŞEHİDİ EMRAH SAPA‘NIN KABRİ BAŞINDA DUA ETTİ

  Hain darbe girişiminin 1. yılında tüm Türkiye’de olduğu gibi Ordu’da şehitleri anma programı kapsamında Korgan’da meftun bulunan 15 Temmuz Demokrasi Şehidi Emrah Sapa’nın kabrini , İl başkan Yardımcısı Halil Öz ve İlçe Başkanı Eyüp Karabayrak ‘la birlikte ziyaret ederek hayır duada bulundu.
  Türkçe
 • ORDU ‘DA “15 TEMMUZ ANMA ETKİNLİKLERİ” PROGRAMI BELLİ OLDU

  15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü münasebetiyle Ordu’da düzenlenecek etkinliklerle ilgili program belli oldu. Vali Seddar Yavuz başkanlığında, 8 Temmuz 2017 Cumartesi günü yapılan toplantıya katılan kamu kurum ve kuruluşların, meslek odalarının, şehit ailelerinin ve gazilerin, sivil toplum örgütlerinin görüş ve önerileriyle hazırlanan “15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü
  Türkçe