• CHP YETKİLİLERİ GENÇLERE MEKTUP GÖNDEREREK KORKU SİYASETİ YAPMAKTADIR

  HANGİ YÜZLE HALKIN KARŞISINA ÇIKIP TA “HAYIR” İSTEYECEKSİNİZ SKM Başkanı Halil Öz, Ulubey, Gürgentepe, Gölköy İlçelerini ziyaret ederek, İlçe SKM’lerin çalışmalarını , plan ve programlarını yerinde denetledi. İlçe Ziyaretlerine SKM Başkan Yardımcısı Bilal Azaklı ve Program Sorumlusu Sedat Cesur, İl Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Yavuz ‘da eşlik etti,
  Türkçe
 • ÇİFTÇİLERİMİZE MÜJDELİ HABER “DESTEK ÖDEMESİ MART SONUNDA”

  MİLLETVEKİLİMİZ METİN GÜNDOĞDU'DAN ÇİFTÇİLERİMİZE MÜJDELİ HABER “DESTEK ÖDEMESİ MART SONUNDA” AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, fındık üreticilerinin beklediği alan bazlı gelir desteği ödemelerinin hesaplara yatacağı tarihi açıkladı.
  Türkçe
 • BAŞKAN YILMAZ, KABATAŞ HEYETİNİ AĞIRLADI ; HAYALLER GERÇEĞE DÖNÜŞÜYOR

  Başkan Enver Yılmaz, Ordu Büyükşehir Belediyesince ilçelerde hayata geçirilen yatırımlar ve planlanan projelerin değerlendirildiği toplantılara devam ediyor. Başkan Yılmaz’ın değerlendirme toplantısındaki misafirleri bu kez Kabataş ilçesinden gelen heyet oldu.
  Türkçe
 • SKM HALİL ÖZ BAŞKANLIĞINDA İLK TOPLANTISINI YAPTI;DAĞ,TAŞ DİDİK,DİDİK EDİLECEK

  ÇALIŞMAK BİZDEN,DESTEK ORDU’LU HEMŞEHRİLERİMİZDEN,MUVAFFAKİYET YÜCE RABBİMİZ’DEN AK Parti İl SKM (Seçim koordinasyon Merkezi) SKM Başkanı Halil Öz Başkanlığında ilk toplantısını yaptı, toplantıya , Başkan Yardımcısı Bilal Azaklı, Program Sorumlusu Sedat Cesur, Mali İşler Sorumlusu Yüksel Aydın, Tanıtım ve Medya Sorumlusu Faruk Zavalsız, Hukuk İşlerinden Sorumlu A.Yekta Poyraz, İl Gençlik Kolları Başkanı Onur Yurt Katıldı.
  Türkçe
 • Milletvekili Metin Gündoğdu “Sizler Bize Emanetsiniz”

  Arnavutluk, Bosna-Hersek, Bulgaristan, Karadağ, Kosova, Makedonya, Sırbistan ve Yunanistan gibi ülkelerden, Türkiye’ye öğrenim görmek için gelen gençler Yerli Düşünce Derneği tarafından düzenlenen “Balkan Ülkeleri Tanıtım ve Kardeşlik Kahvaltısı”na katıldı.
  Türkçe
 • ORDU TARİHİNDE BİR İLK! ; BAŞKAN YILMAZ: ALTYAPIDA SEFERBERLİK İLAN ETTİK

  MAHALLELERİMİZ VE SİTELER ARTIK SULAR ALTINDA KALMAYACAK Ordu Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü, Altınordu ilçesinin altyapı sorununu çözmek için başlattığı çalışmalarda, bir ilke daha imza attı.
  Türkçe
 • MİLLETVEKİLİMİZ ERGÜN TAŞÇI ; ORDU’NUN SAĞLIK KADROSU GÜÇLENİYOR

  AK Parti Ordu Milletvekili Ergün Taşçı, Ordu’nun Kumru, Korgan, Ulubey, Aybastı, Gölköy ve Akkuş Devlet Hastanelerine doktor atamaları konusunda müjdeli açıklama yaptı.
  Türkçe