• SEN ÜŞÜYÜNCE BİZ 2 GÜN UYKU UYUYAMADIK HEP SENİ DÜŞÜNDÜK..!

  O “MİLLETİN TANKININ , TOPUNUN NAMLUSUNU ,MİLLETE DÖNDÜREN ASKERE SELAM DURMAM DEMİŞTİ İl Başkanı Av.Uğur Çelenk BBP’nin Genel Başkanı Merhum Muhsin Yazıcıoğlu’nun ölüm yıldönümü nedeni ile yaptığı açıklamada , Muhsin Yazıcıoğlu, hayatı boyunca siyasi anlayışıyla ülke meselelerine sağduyulu yaklaşımı ile ve tüm yaşantısı ile örnek alınacak bir devlet ve millet adamıydı dedi.
  Türkçe
 • BAŞKAN YILMAZ YİNE ZİRVEDE

  ANKET LİSTELERİNİ ALTÜST ETMEYE DEVAM EDİYOR Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, ORC Araştırma Şirketinin yaptığı “Son 3 Yılın En Başarılı Büyükşehir Belediye Başkanları” araştırmasında, yüzde 54.7 oy oranıyla 8. sırada yer alırken yeni kurulan 14 büyükşehirde 2. seçildi.
  Türkçe
 • MİLLETVEKİLİMİZ ERGÜN TAŞCI: ‘ÜNYE’DEKİ GELİŞMELER MEMNUNİYET VERİCİ’

  Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi Halk Oylaması çalışmaları kapsamında Ünye Belediyesi’ni ziyaret eden Taşcı,Ünye'deki son gelişmeler, belediye hizmetleri ve referandum konusunda istişarelerde bulundu.
  Türkçe
 • BAŞKAN YILMAZ “EVET” OYLARIYLA TÜRKİYE’NİN ÖNÜ AÇILACAK

  Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, esnaf ve vatandaş ziyaretlerini sürdürüyor. Altınordu ilçesi Sırrıpaşa Caddesi’ndeki esnafları tek tek ziyaret eden ve vatandaşlarla buluşan Başkan Yılmaz, 16 Nisan’da yapılacak Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi için vatandaşlardan “Evet” oyu istedi.
  Türkçe
 • BİRLİKTEN KUVVET DOĞACAK “EVET” ORDU’DA TAVAN YAPACAK..!

  MHP İl Başkanı Köksal Yılmaz beraberinde Yönetim Kurulu Üyeleri, Metin Kılıçarslan, Ahmet Şahın ve Ercan Akdeniz ile birlikte İl Başkanlığımızı ziyaret etti. İl Başkan Yardımcısı SKM Başkanı Halil Öz ve İl Başkan Yardımcısı SKM Program Sorumlusu Sedat Cesur, İl Başkan Yardımcısı SKM Mali İşler Başkanı Yüksel Aydın’ın karşıladığı MHP heyeti ile Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi Halkoylaması seçimi ile ilgili beraber nasıl çalışma yapılabiliriz in ele alındığı belirtildi.
  Türkçe
 • İL BŞK.YRD.FATİH TİTİZ;14 YILDA ORDU’DA ULAŞTIRMA’YA 4 MİLYARTL YATIRIM YAPTIK

  AK PARTİ İl Başkan Yardımcısı ,inşaat Mühendisi Çevre Şehircilik ve Kültür Başkanı Fatih Titiz yaptığı açıklamada , AK PARTİ’nin vatandaşının derdi ile dertlenen, sorunlarını birebir takip eden hizmet partisi olduğunu belirterek kendi alanımdan örnek verecek olursak 14 yılda Ulaşıma Ordu’da 4,Milyar TL yatırım yapmışsız dedi.
  Türkçe
 • BAŞKAN YILMAZ “EVET” İÇİN TÜM GÜN SAHADA!

  Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, mahalle mahalle, sokak sokak gezerek vatandaşlardan “Evet” sözü almaya devam ediyor. Altınordu ilçesi Zübeyde Hanım ve Süleyman Felek Caddesi’ndeki esnafları tek tek ziyaret eden ve vatandaşlarla buluşan Başkan Yılmaz, 16 Nisan’da yapılacak Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi için vatandaşlardan “Evet” oyu istedi.
  Türkçe