• LİDERİN ETRAFINDA KENETLENEREK YENİDEN ATILIM DÖNEMİNİ BİRLİKTE İLMEK İLMEK ÖRECEĞİZ

  İL BAŞKANI AV.UĞUR ÇELENK 10 BİNLERİN KATILIMI İLE KURUCU LİDERİMİZİ DÜNYA LİDERİNİ ,GENEL BAŞKAN ŞEÇTİK İl Başkanı Av.Uğur Çelenk 21 Mayıs’ta yapılan ve Kurucu Lider, Dünya Lideri değişimin ve dönüşümün Öncüsü AK PARTİ Genel Başkanı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Olağanüstü Kongre ile Genel Başkanlığa seçilmesi ile ilgili yaptığı açıklamasında ; Dün bir kez daha gördük , Lider’in farkını , Liderin heyecanını Türkiye’nin dört bir yanından akın akın gelen 10 binler’in Lidere bakışını , hasretle kucaklayaşını
  Türkçe
 • BAŞKAN YILMAZ TBB ENCÜMEN ÜYELİĞİNE YENİDEN ŞEÇİLDİ̇

  Türkiye Belediyeler Birliği 2017 Yılı Mayıs Ayı Toplantısı, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'ın başkanlığında Ankara’da gerçekleştirildi. Çok sayıda belediye başkanı ve meclis üyesinin katılımıyla yapılan toplantıda Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, TBB Encümen Üyeliğine yeniden seçildi.
  Türkçe
 • MİLV.OKTAY ÇANAK’IN 19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA,GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI MESAJI

  TÜRKİYE'NİN, GENÇ VE DİNAMİK NÜFUSUYLA, CUMHURİYETİN 100. YILINDA BİRÇOK HAYALİNİ, BİRÇOK HEDEFİNİ GERÇEĞE DÖNÜŞTÜRMÜŞ OLARAK, ÇOK DAHA PARLAK BAŞARILARA İMZA ATACAĞINA İNANIYORUM
  Türkçe
 • BAŞKAN YILMAZ “GENÇLER MİLLETİMİZİN SAHİP OLDUĞU EN BÜYÜK ZENGİNLİKTİR”

  Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayınlayarak, “19 Mayıs 1919 tarihi, Türk milletinin bağımsızlık ve özgürlük umudunun inanca dönüşmesi, milli değerlerinin yeşermesi, kurtuluş ateşinin yakılmasının ve geleceğe olan inancının adı olmuştur” dedi.
  Türkçe
 • Milletvekilimiz Metin Gündoğdu “Genç Türkiye’den Korkuyorlar”

  AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.
  Türkçe
 • İLBAŞKANI ÇELENK;GENÇLER! UNUTMAYIN TÜRKİYE SİZİN UFKA BAKIŞINIZLA YÜKSELECEK!

  Başkan Çelenk, Atatürk’ün Gençlere armağan ettiği 19 Mayıs, Genç nüfusa sahip Türkiye’nin geleceğinin en önemli silahıdır, Gençler..! Atatürk’ün size emanet ettiği birinci vazifeniz Türk istiklâlini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafaa etmektir . Bunun yanında , Yeni bir Dünya , Yeni bir Türkiye kuruluyor.
  Türkçe
 • Milletvekilimiz Metin Gündoğdu’dan KEİPA Ülkelerine Türkiye Örneği

  Rusya, Yunanistan, Azerbaycan, Moldova, Ukrayna gibi Karadeniz’de kıyısı olan ülkelerden oluşan, Karadeniz Ekonomik İşbirliği Parlamenter Asamblesi’nin Hukuki ve Siyasi İşler Komisyonu Toplantısı Moldova’nın Başkenti Kişinev’de başladı. Toplantıya Türkiye’yi temsilen KEİPA Türk Grubu Başkanı Başkanı ve Kırıkkale Milletvekili Ramazan Can, KEİPA Türk Grubu Üyesi ve Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu katıldı.
  Türkçe