• İL BAŞKANIMIZ AV. UĞUR ÇELENK,  126. GENİŞLETİLMİŞ İL BAŞKANLARI TOPLANTISI’NA KATILMAK ÜZERE ANKARA

  AK Parti Ordu İl Başkanımız Av.Uğur Çelenk, her ay Ankara’da yapılan Genişletilmiş İl Başkanları toplantısına katılmak üzere Ankara’ya gitti. AK Parti Ordu İl Başkanımız Av. Uğur Çelenk, iki gün sürecek olan toplantının ana gündem maddelerinin teşkilat çalışmaları ve yaklaşan yerel seçim hazırlıkları olacağını belirtti.
  Türkçe
 • GENÇLİK KOLLARI İL BAŞKANI SEÇKİN BAYBABA ; “12 EYLÜL, DEMOKRASİ TARİHİMİZİN KARA LEKESİDİR”  AK Par

  AK Parti Ordu Gençlik Kolları Başkanı Seçkin Baybaba , 12 Eylül 1980 tarihinde millet iradesine yapılan darbe girişiminin 38. yıldönümüne ilişkin bir basın açıklaması yaptı.
  Türkçe
 • GENEL BAŞKAN YARDIMCISI TEŞKİLAT BAŞKANI ERKAN KANDEMİR, İL BAŞKANLIĞIMIZI ZİYARET ETTİ

  -BAŞKAN ÇELENK “ORDU TÜM HÜCRELERİ İLE TEŞKİLATLANMASINI TAMAMLAMIŞ SEÇİMLERİ BEKLEMEKTEDİR” İl Başkanı Av.Uğur Çelenk , Teşkilat Başkanımız ve ekibinin İlimize yaptığı ziyareti bizleri ziyadesi ile memnun etmiştir. Sayın Başkanımızın il teşkilatlarını ziyaret etmesi , noksanlıkları ve yapılacak olanları yerinde incelemesi oldukça önemlidir . Teşkilat Başkanımız Erkan Kandemir’in ziyareti çalışmalarımıza doping etkisi yapacaktır. AK Parti Ordu İl Teşkilatı tüm hücreleri ile teşkilatlanmasını Genel merkez verilerine göre tamamlamış, en ufak ayrıntıyı dahi gözden kaçırmadan seçimlere hazır beklemektedir dedi.
  Türkçe
 • İL BAŞKANI AV.UĞUR ÇELENK , MİLLET OLARAK BİZ NE ZAMAN GÜÇLÜDEN KORKTUK’Kİ , GÜÇLÜ OLAN ANCAK ALLAH

  TÜRK’Ü ,KÜRD’Ü, ÇERKEZ’İ,GÜRCÜ’SÜ , ARABI İLE ET İLE TIRNAK GİBİ OLDUĞUMUZ SÜRECE KUTLU ANADOLU SERÜVENİ İLELEBET ALLAH (CC) İZNİ İLE DEVAM EDECEKTİR. İl Başkanı Av. Uğur Çelenk, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajında , Türk milletinin tarih boyunca ,göğüs kabartan, kendisinden kat ve kat üstün olan, haçlı ordularını “nice az topluluk ALLAH (cc)’ın izniyle pek çok topluluğu yenmiştir”. müjdesi hep bizimle beraber olmuştur dedi.
  Türkçe
 • BAŞKAN YILMAZ, “BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZİ ASLA BOZAMAYACAKLAR”

  Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla yayınladığı kutlama mesajında, “Ağustos, Türk milletinin zafer ayıdır. Aziz milletimiz Malazgirt Meydan Muharebesi, Büyük Taarruz ve Estergon Kalesi'ndeki zaferlerini ağustos ayında kazanmıştır. Bu zaferlerle yeni bir başlangıç yaparak adını tarihe altın harflerle yazdıran Türk milleti, sonsuza kadar var olacağını bütün dünyaya duyurmuştur” dedi.
  Türkçe
 • MİLLETVEKİLİ METİN GÜNDOĞDU; “DEVLETİMİZ EBEDİYETE KADAR AYAKTA KALACAK”

  AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
  Türkçe
 • BİZDEN MUTLU BİR HABER ; İL YÖNETİM KURULU ÜYEMİZ ŞEYMA KURUCU DÜNYA EVİNE GİRDİ

  BAŞKAN ÇELENK ; GENÇ ÇİFTİMİZİN ALLAH BAHTINI AÇIK ETSİN. EVLERİNİ BEREKETLİ VE HUZURLU KILSIN , RABBİM BU YOLCULUKTA KARDEŞLERİMİZİN ÖNÜNÜ AÇSIN, AYAKLARINA BİR TİKEN DAHİ BATMASIN
  Türkçe