• BAŞKAN TOMAKİN ; YAKINDA YENİLECEKSİNİZ VE BU MİLLETİN HAFIZASINDAN SİLİNİP GİDECEKSİNİZ

  K PARTİ Büyükşehir Belediye Meclisi Parti grubu toplantısı İl Başkanı Halit Tomakin Başkanlığında toplandı. Toplantıya , İl Yerel Yönetimler Başkanı Musa İşler, Büyükşehir Belediye Başkanı Engin Tekintaş, İlçe Belediye Başkanları ile Büyükşehir Belediye Meclis Üyeleri katıldı.
  Türkçe
 • MİLLETVEKİLİMİZ METİN GÜNDOĞDU HER GÜN BİR İLÇEDE

  AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, 31 Mart Yerel Seçimleri çalışmalarını sürdürüyor. TBMM Genel Kurul çalışmaları dışındaki tüm vaktini Ordu’da geçiren Gündoğdu her gün bir ilçeyi ziyaret ediyor.
  Türkçe
 • AKDAĞ: HDP, BU İLLET VE ZİLLET İTTİFAKINI DESTEKLEMEKTEDİR

  Sağlık eski Bakanı ve AK Parti Erzurum Milletvekili Recep Akdağ, Millet İttifakı’nda HDP’nin, CHP ve İYİ Parti ile kol kola olduğunu belirterek, “Her ne kadar HDP ittifakın içinde değilmiş gibi görünüyorsa da hepimiz biliyoruz ki HDP, bu illet ve zillet ittifakını desteklemektedir” dedi.
  Türkçe
 • HİLMİ GÜLER, BÜYÜK PROJELERLE GELİYOR

  GÜLER: 200’E YAKIN PROJEMİZ VAR” AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Hilmi Güler, Ordu il genelinde 200’e yakın proje uygulayacaklarını belirterek, “Daha çok çevre, enerji, ekonomi, istihdam ve üretime dönük projeleri Ordu'ya kazandıracağız” dedi.
  Türkçe
 • HİLMİ GÜLER: “ORDU TAKLİT EDEN DEĞİL, TAKLİT EDİLEN BİR ŞEHİR OLACAK”

  “ORDU’YU FABRİKA AYARLARINA DÖNDÜRECEĞİZ. YAPACAĞIMIZ ÇALIŞMALARLA ORDU’YU TAKLİT EDEN DEĞİL, TAKLİT EDİLEN BİR ŞEHİR HALİNE GETİRECEĞİZ” “DOSTLUK VE KARDEŞLİK UNSURLARINI KAYBETMEMELİYİZ. ORDULULUK RUHU İLE HAREKET EDECEĞİZ. DIŞARIDAN MÜDAHALELERE ASLA İZİN VERMEYECEĞİZ. BİZE KİMSE AYAR VEREMEZ, BİZ AYARI KENDİMİZ VERİRİZ”
  Türkçe
 • HİLMİ GÜLER 100 BİN EVE IŞIK OLDU

  AK PARTİ ORDU BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI MEHMET HİLMİ GÜLER’İN ENERJİ VE TABİİ KAYNAKLAR BAKANLIĞI DÖNEMİNDE GERÇEKLEŞTİRDİĞİ TOPÇAM BARAJI BUGÜN 100 BİN EVİN ELEKTRİĞİNİ SAĞLIYOR. AYRICA BARAJ GÖLÜNDE KAFES BALIKÇILIĞI YAPILIRKEN, TOPÇAM BÖLGESİ YENİ TURİZM ALANI OLMAYA DOĞRU GİDİYOR
  Türkçe
 • ASRIN PROJESİNİ GERÇEĞE DÖNÜŞTÜREN ADAM: HİLMİ GÜLER

  2002-2009 YILLARI ARASINDA 7 YIL ENERJİ VE TABİİ KAYNAKLAR BAKANLIĞI YAPAN MEHMET HİLMİ GÜLER, BAKANLIĞI DÖNEMDE İNCE BİR ZEKA ÖRNEĞİ GÖSTEREREK BİR TAŞLA İKİ KUŞ VURARAK İKİ BÜYÜK YATIRIMI ORDU’YA VE TÜRKİYE’YE KAZANDIRDI.
  Türkçe