• 15 TEMMUZ’DA ORDU YİNE TEK YÜREK OLDU ŞEHİTLER DUALARLA ANILDI

  15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü münasebetiyle düzenlenen 2. yıl dönümü anma programı kapsamında, yurdun diğer illerinde olduğu gibi Ordu’da da çeşitli etkinlikler yapıldı.
  Teşkilat
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü‘nde halka hitap etti

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişiminin akamete uğratılmasının 2. yıl dönümünde 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde düzenlenen "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Buluşması"nda halka hitap etti.
  Genel Başkan'dan
 • MİLLETVEKİLİMİZ ERGÜN TAŞÇI’NIN 15 TEMMUZ MESAJI

  15 Temmuz 2016 gecesi insanlığın ve nice uygarlıkların beşiği olan kadim vatanımız, kanlı ve vahşi bir saldırıyla tarihin kaydettiği en büyük ihanet girişimine maruz kalmış, fakat bu hain girişim o gece aziz milletimizin şanlı direnişiyle yerle yeksan olmuştur.
  Teşkilat
 • BAŞKAN YILMAZ ; “15 TEMMUZ’DA YENİDEN BİR DOĞUŞA İMZA ATILDI”

  Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü münasebetiyle bir mesaj yayınladı. Başkan Yılmaz mesajında, “Aziz milletimiz, 15 Temmuz darbe girişimine karşı kadını ve erkeği, genci ve yaşlısıyla canını ortaya koyarak kendi iradesine ve özgürlüğüne yapılan bu haince saldırıya karşı dimdik bir duruş sergileyerek yeniden bir doğuşa imza atmıştır” dedi.
  Teşkilat
 • BAŞKAN ÇELENK ; “15 TEMMUZ MİLLET İRADESİNİN   VÜCUT BULDUĞU GÜNDÜR.

  Çelenk mesajında, milletin 15 Temmuz'da yepyeni bir destan yazarak Dünya'ya ders verdiğini, kendi iradesine kurşun sıkanları yerle bir ettiğini kaydetti. 15 Temmuz'un Türkiye'nin her bir ferdinin bir kahraman olduğunu ortaya çıkardığını ifade ederek; "Şerefli Türk askerinin üniformasına sızan hainler, bu devleti yıkmak, vatan toprağını peşkeş çekmek ve bu milleti köleleştirmek için tankların, topların ve silahların namlularını bu milletin göğsüne doğrultarak her şeyi elde edebileceklerini sandılar. Ancak büyük yanılgıya düştüklerini anladıklarında zaten milletin zaferi ilan edilmişti.
  Teşkilat
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan, Nakkaştepe’de aracından inerek yürüyüşe katıldı

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Nakkaştepe'de aracından inerek yürüyüşe katıldı.
  Genel Başkan'dan
 • MİLLETVEKİLİMİZ ŞENEL YEDİYILDIZ, TARIM BAKANI PAKDEMİRLİ İLE ‘FINDIĞI’ KONUŞTU

  AK Parti Ordu Milletvekili Op. Dr. Şenel Yediyıldız, Cumhurbaşkanlığı Kabinesi’nde Orman ve Tarım Bakanı olarak görev alan Bekir Pakdemirli ile fındık konusunda istişarelerde bulunduğunu belirterek “Tarım ve Orman Bakanımız Bekir Pakdemirli ile yaptığımız görüşmede ülkemizin ve ilimizin önemli tarım ürünlerinden olan fındık konusunda istişarelerde bulunduk. Bakanımız bu konuda gerekenin yapılacağının müjdesini verdi” dedi.
  Teşkilat
 • MİLLETVEKİLİMİZ METİN GÜNDOĞDU “ŞAHLANIŞ DÖNEMİ BAŞLADI”

  TBMM’de and içerek 27. Dönem Milletvekilliği görevine başlayan AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu yaptığı açıklamada “27. dönemin ülkemize ve Türk İslam - Alemi'ne hayırlar getirmesini dilerim. Vakit Ordu için yılmadan, yorulmadan, uyumadan daha çok çalışma vakti.” dedi.
  Teşkilat
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan, şehit yakınları ve gaziler ile bir araya geldiği yemekte konuştu

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde şehit yakınları ve gaziler ile bir araya geldiği yemekte katılımcılara hitap etti.
  Genel Başkan'dan
 • İL BAŞKANI ÇELENK; BAŞKANLAR TOPLANTISI’NA KATILMAK ÜZERE ANKARA’YA GİTTİ.

  AK Parti Ordu İl Başkanımız Av.Uğur Çelenk, her ay Ankara’da yapılan Genişletilmiş İl Başkanları toplantısına katılmak üzere Ankara’ya gitti. Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısına Ordu’dan İl Başkanımız Uğur Çelenk ile birlikte, Büyükşehir Belediye Başkanımız Enver Yılmaz, Büyükşehir Belediyesi Meclis Birinci Başkan Vekilimiz Engin Tekintaş, İl Kadın Kolları Başkanımız Ayşegül Baysal , İl Gençlik Kolları Başkanımız Seçkin Baybaba katılacak.
  Teşkilat