• Milletvekilimiz Metin Gündoğdu “Hizmet İçin Dağları Deliyoruz”

  Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, AK Parti hükümetleri döneminde Ordu’daki bölünmüş yol oranının yüzde 158 arttığını belirterek, çevre yolunun ilk etabında sona gelindiğini belirtti. Metin Gündoğdu “Ordulu hemşehrilerimize hizmet için dağları deldik, tüneller açtık. Sadece Ordu çevre yolu için 700 milyon TL yatırım yapıldı.” dedi.
  Teşkilat
 • Başbakan Yıldırım, gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu

  Başbakan Binali Yıldırım, Ankara Emek Merkez Camisi'nde kıldığı cuma namazı sonrasında, gazetecilerin gündeme ilişkin sorularını yanıtladı.
  Genel Başkan'dan
 • BAŞKAN YILMAZ, BAŞBAKAN YILDIRIM İLE GÖRÜŞTÜ

  Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde Başbakan Binali Yıldırım ile bir araya geldi. TBMM Genel Kurulunda, anayasa değişiklik teklifinin ikinci tur görüşmeleri sırasında meclis kulisinde Başbakan Yıldırım ile bir araya gelen Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, Ordu ile ilgili Başbakan Yıldırım'a bilgi verdi.
  Teşkilat
 • BAŞKAN YILMAZ CUMHURBAŞKANIMIZ ERDOĞAN İLE GÖRÜŞTÜ

  CUMHURBAŞKANIMIZ ORDU'YA SINIRSIZ DESTEK VERİYOR Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı ziyaret etti. Başkan Yılmaz, Ordu ilinde devam eden yatırımlar ve Ordu Büyükşehir Belediyesi'nin çalışmalarıyla ilgili Cumhurbaşkanı Erdoğan'a bilgi verdi.
  Teşkilat
 • ORDU ÇEVRE YOLU’NUN İKİNCİ ETABI İHALEYE ÇIKIYOR

  SAATLİK ŞEHİR GEÇİŞİ 10 DAKİKAYA DÜŞECEK Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, yapımına yaklaşık 4 yıl önce başlanan Ordu Çevre Yolu Projesi'ne ilişkin, "Çevre Yolunun birinci etabının 2017 yılının ilk yarısında hizmete girmesi bekleniyor. İkinci etap için ise ihale çalışmaları başladı. 1 milyar 100 milyon liralık bu dev proje tamamlandığında Ordu trafiği nefes alacak ve 1 saatlik şehir geçişi 10 dakikaya düşecek" dedi.
  Teşkilat
 • Başbakan Yıldırım, Mecliste gazete ve televizyonların Ankara temsilcileriyle bir araya geldi

  Başbakan Binali Yıldırım, "Meclis süreci tamamlandıktan sonra söylemler kampanyaya dönüşecek. Vatandaşın kararını etkilemeye yönelik söylemler, demokrasinin bir güzelliğidir. AK Parti, MHP olarak meydanlarda anlatacağız." dedi.
  Genel Başkan'dan
 • İL BAŞKANI AV.UĞUR ÇELENK KIZILAY ‘ A KANIMIZ FEDA OLSUN

  KIZILAY’IN NEREDEN NEREYE GELDİĞİNİ GURURLA İZLİYORUM. Kızılay Genel Merkezi Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa kemal Şahin, Kızılay Ordu Şube Başkanı İlhan Sağesen Kızılay Ordu Merkez Müdürü Dr. Cengiz Dönmez İl Başkanı Av.Uğur Çelenk’i makamında ziyaret etti. ziyarette İl Başkan Yardımcıları ve Gençlik Kolları Başkanı da hazır bulundu.
  Teşkilat
 • ORY-BİR BAŞKAN VE YÖNETİMİ İL BAŞKANI UĞUR ÇELENK’İ MAKAMINDA ZİYARET ETTİ.

  EN UFAK SIKINTINIZDA BİZE DÜŞEN BİR GÖREV OLURSA ,SEVE SEVE SORUNLARI AŞMAK İÇİN YARDIMA HAZIRIZ Yeni Seçilen Ordu Arıcılar Birliği Başkanı Akın Çiftçi ve Yönetim Kurulu üyeleri il Başkanı Av.Uğur Çelenk’i makamında ziyaret etti. Ziyarette İl Başkan Yardımcıları da hazır bulundu, ORAYBİR Başkanı Akın Çifti AK PARTİ İl Başkanımıza hem iadeyi ziyarette bulunduk hemde arıcılarımızın sorunlarını aktardık kendilerinden tam destek aldık. Bizi makamında sıcak bir şekilde karşılayan bize koşulsuz destek sözü veren AK PARTİ İl Başkanı Sn.Av.Uğur Çelenk ‘e çok teşekkür ediyorum dedi.
  Teşkilat
 • Başbakan Yıldırım, Japonya Toprak, Altyapı, Ulaştırma ve Turizm Bakanı Keiichi İshii’yi kabul etti

  Başbakan Binali Yıldırım, Japonya Toprak, Altyapı, Ulaştırma ve Turi̇zm Bakanı Keiichi İshii ile görüştü.
  Genel Başkan'dan
 • BAŞKAN YILMAZ SÖZ VERDİ YAPTI ; PREFABRİK KULÜBELER KURULDU

  HUZURU SAĞLARKEN ARTIK HUZUR DA BULACAKLAR Ordu Büyükşehir Belediyesi, Altınordu ilçesinin giriş ve çıkış noktalarında görev yapan emniyet mensupları için elektriği, suyu ve lavabosu olan prefabrik kulübeleri teslim etti. Altınordu’da üç noktaya kurulan yeni prefabrik kulübeler yazın sıcakta, kışın ise soğukta görev yapan emniyet güçlerine kolaylık sağlayacak.
  Teşkilat