• ×

  İlçe Başkanı

  ABDULLAH UÇAR

  Fatsa

  1979 ÇARŞAMBA DOĞUMLUYUM,İLKOKULU FATSA SAKARYA İLKÖĞRETİM OKULUNDA,ORTA VE LİSE ÖĞRENİMİMİ FATSA İMAM HATİP LİSESİNİ 1995 YILINDA BİTİRİP AYNI YIL ÜNİVERSİTE EĞİTİMİNE BAŞLAYIP DUMLUPINAR ÜNV.MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜNÜ İSE 1999 YILINDA TAMAMLADIM.2000 YILINDA 273.KISA DÖNEM ASKERLİĞİMİ İSTANBUL HARP AKADEMİLERİ KOMUTANLIĞINDA BİTİRİP,2000 YILINDA MÜHENDİSLİK BÜROSU AÇTIM.HALEN FATSA'DA 16 YILDIR KENDİ FİRMAMDA MÜHENDİSLİK ALANINDA İNŞAAT MİMARİ VE BETONARME PROJE,MALİYET,ANALİZ,METRAJ VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ YAPMAKTAYIM.İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASI FATSA TEMSİLCİLİĞİNDE 8 YIL BŞK.YRD.CILIĞI GÖREVİ YAPTIM.SİYASİ HAYATIMA İSE 2003-2006 YILINDA AK PARTİ FATSA GENÇLİK KOLLARI BŞK.YRD.CILIĞI,2012 YILINDA 4.OLAĞAN AKPARTİ İL KONGRESİNDE AKPARTİ İL YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİ VE AKKUŞ İLÇESİNDEN SORUMLU KOORDİNATÖR,29 ARALIK 2014 YILINDA İSE 5.OLAĞAN KONGREDE AK PARTİ FATSA İLÇE BAŞKANI SEÇİLDİM.5.OLAĞAN AKPARTİ İL KONGRESİNDE İSE GENEL MERKEZ KONGRE DELEGESİ SEÇİLDİM.2006 YILINDA EVLENDİM.EŞİM SERBEST AVUKATLIK YAPMAKTADIR.2 KIZ,1 ERKEK BABASIYIM.

 • ×

  İlçe Başkanı

  ADEM GENÇ

  Çaybaşı

 • ×

  İlçe Başkanı

  ARİF ERGÜN

  Ünye

  1961 yılında ünye’de doğdum ilk orta ve lise tahsilimi ünyede yaptım.Açık Öğretim Fakültesi yerel yönetim bölümü son sınıfında eğitimime devam etmekteyim. Askerlikten sonra iş hayatına atıldım,ünye’de 1992_2008 yılları arasında inşaat sektöründe üçyüz den fazla konut inşa ederek iş hayatıma devam ediyorum.şu anda Halil efendi sosyal tesisleri(düğün nişan seminer toplantı salonu) işletmecisiyim,çeşitli STK larda sosyal sorumluluk projelerinde ve siyasi partilerde görev aldım.evli 3 çocuk babasıyım..

 • ×

  İlçe Başkanı

  AYDIN BÖLÜKBAŞ

  Çamaş

  01.01.1955 yılında Çamaş ilçesi Çavuşbaşı mahallesinde doğdu. İlkokulu Çamaş'ta Ortaokulu Fatsa da, Öğretmen Okulunu Perşembe'de bitirdi. 31 ekim 1988 de A.Ö.F. Eğitim Ön Lisans bölümünden mezun oldu. 25 yıl Ülkemizin muhtelif yerlerinde sınıf öğretmenliği yaptıktan sonra 2000 Yılında emekli oldu. Evli 1 çocuk babası. Ak Parti ilçe teşkilatının kurucu üyesi, ilçe teşkilatının kuruluşundan 31 Aralık 2011 Tarihine kadar aralıksız İlçe Teikilat Başkanlığı görevini yürüttü. 31 Aralık 2011 de yapılan 4. Olağan ilçe kongresinde İlçe başkanı oldu.Halen bu görevi sürdürmektedir.

 • ×

  İlçe Başkanı

  CENGİZ KOÇYİĞİT

  Mesudiye

  1975 YILI ORDU ILI MESUDIYE DOĞUMLUYUM. ILK ORTA VE LISE EĞITIMIMI MESUDIYE DE YAPTIKTAN SONRA ITÜ SAKARYA MYO MUHASEBE BÖLÜMÜNDE EĞITIMIMI TAMAMLADIKTAN SONRA BABA MESLEĞI OLAN INŞAAT VE HARFIYAT IŞLERI YAPTIĞIMIZ IŞYERININ BAŞINA GEÇtim 29 MART 2009 SEÇİMLERİNDE ADALET VE KALKINMA PARTİSİNDEN ORDU İL GENEL MECLİSİNE SEÇİLDİM 30 MART 2014 SEÇİMLERİNDE AKTİF SİYASETE AR VERME KARARI ALDIM ANCAK DEVLETİMİZ VE SİYASİ ARENADA MENSUBU OLDUĞUM TEŞKİLATIMIZIN İLÇE DÜZEYİNDEKİ BAZI DEĞERLERİ YİTİRDİĞİNİ ALGILADIM VE 6 ARALIK 2014 TARİHİNDEYAPILAN İLÇE BAŞKANLIĞI SEÇİMİNE GİREREK İLÇE BAŞKANLIĞI GÖREVİNE DEĞERLİ DELEGELERİMİZİN OYLARIYLA SEÇİLDİM MESUDIYE IÇIN VE DE GELECEĞIM IÇIN MEMLEKET SEVGISI ILE MESUDIYELILERE HIZMET ETMEKTEYIM. VE DE ÖMRÜM YETTIĞINCE DEVAM EDECEĞIM. SAYGILARIMLA 0242015

 • ×

  İlçe Başkanı

  ENVER KATIRCI

  Gölköy

  1960 Gölköy'de doğdum. İlk ve Orta Okulu Gölköy'de okudum.İmam-Hatip Lisesini Adaparı'nda bitirdim. 1980'de İmam-Hatip olarak Mesudiye İlçesinde göreve başladım.Akabinde Korgan ve Gölköy İlçelerinde İmam-Hatip Olarak görev yaptım. 2000 yılında Gölköy İlçe Müftülüğünde Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni olarak görev yaptım. 2005 yılında emekli oldum. İşletme Mezunuyum. Evliyim ve 5 çocuğum var.

 • ×

  İlçe Başkanı

  EYÜP KARABAYRAK

  Korgan

  İlk ve Orta öğrenimimi koganda tamamladım.1985-1986 yılında Korgan imam hatip lisesinden mezun oldum.. askerlik görevimi 1987-1989 yılları arasında Şanlıurfa'da tamamladım.. 1989-1992 yılları arasında 3 yıl kadar suudi arabistan'da kaldım. 1993 yılında kuyumcuuk faliyeti ile ticarete başladım. 1994- fazilet partisi,refah partisi belediye meclis üyeliği. 2001 yılında Ak parti kurucu üye aynı zamanda belediye meclis üyesi olarak 2007 yılına kadar devam ettim. çeşitli sivil toplum kuruluşlarında ve derneklerde görev aldım.. evli ve 3 Çocuk babasıyım..

 • ×

  İlçe Başkanı

  FAZLI EREN

  Aybastı

  1971 YILINDA AYBASTI'DA DOĞDUM, İLK,ORTA VE LİSE TAHSİLİMİ AYBASTI'TAMAMLADIM.1988 YILINDA BİR YIL ÖĞRETMENLİK YAPTIM , DAHA SONRA AYBASTI MERKEZ'DE KİTAP KIRTASİYE ALANINDA FAALİYET GÖSTEREN İŞ YERİMİ AÇTIM HALEN AYNI TİCARİ FAALİYETİME DEVAM ETMEKTEYİM. AK PARTİ 'NİN 2001 YILINDA KURULUŞUNDAN BU GÜNE KADAR İLÇE YÖNETİMLERİNDE BAŞKAN YARDIMCISI OLARAK GÖREV ALDIM. 5.OLAĞAN KONGREDE İLÇE BAŞKANI SEÇİLDİM.

 • ×

  İlçe Başkanı

  HALİT GÜNAYDIN

  Kabadüz

  1960 YILINDA ORDU'DA DOĞDUM,İLK,ORTA VE LİSE TAHSİLİMİ ORDU DA TAMAMLADIM.ASKERLİK GÖREVİMDEN SONRA TİCARETE ATILDIM. BİR MÜDDET YURT DIŞINDA İŞÇİ OLARAK ÇALIŞTIM.HALEN KABADÜZ MERKEZ'DE TİCARETLE (MARKET) UĞRAŞMAKTAYIM.02.12.2013 TARİHİNDE GENEL MERKEZ TARAFINDAN İLÇE BAŞKANI OLARAK ATANDIM.5.OLAĞAN KONGREDE İLÇE BAŞKANLIĞINA SEÇİLDİM.

 • ×

  İlçe Başkanı

  HAŞİM BAKAR

  Çatalpınar

  1986 yılında Fatsa’da doğdu .İlk,orta ve Lise tahsilinden sonra MYO bilgisayar programcılığı bölümünü bitirdi. AK PARTİ Çatalpınar İlçe Teşkilatının çeşitli kademelerinde görev aldı. İlk olarak 2011 yılında gençlik kolları Bşk yardımcılığı yaptı. Çatalpınar İlçe Teşkialtı 4. Olağan kongresinde iLçe Yönetimine seçildi Tanıtım ve medyadan sorumlu İlçe Başkan Yardımcılığı yaptı. 5. Olağan kongrede tekrar ilçe yönetimine seçildi siyasi ve hukuki Başkanlığı yaptı 2 yıldır Çatalpınar Spor kulübü başkanlığı görevini yürütmektedir, Çatalpınar’da çeşitli alanlarda ticari faaliyetlerine devam etmektedir. evli ve 2 çocuk babası.

 • ×

  İlçe Başkanı

  HÜSEYİN KORKMAZ

  İkizce

  1962 ÜNYE DOĞUMLUYUM,ISTANBUL GAZI OSMAN PAŞA IMAM HATIP LISESI ORTA KISIM MEZUNUYUM. 2004 TARIHINDE AK PARTIDEN KAYNARTAŞ BELEDIYE BAŞKANI SEÇILDIM ,HALEN DEVAM ETMEKTEYIM

 • ×

  İlçe Başkanı

  İBRAHİM HEKİM

  Altınordu

  1969 yılında ORDU /Perşembe İlçesinde ,İlköğretimini köyünde,orta ve Lise Tahsilimi ORDU İmam Hatip Lisesinde tamamladım 5 yıl İstanbul’da Muhasebe bürosunda Çalıştım.Daha sonra Ordu Merkezde ticarete atıldım halen Sürücü Kursu sahibi ve mali müşavirlik yapmaktayım. AK PARTİ kuruluşunda Merkez İlçe’de ilçe başkan yardımcısı olarak görev aldım. Daha sonra İl Yönetim Kurulu ve İl Başkan Yardımcısı ve Mali İşler Başkanı olarak görev yaptım. 2013 yılında ALTINORDU Kuruluşunda yönetimde görev aldım ve halen siyasi ve hukuki işler başkanı olarak görev yapmaktayım. Cumhurbaşkanlığı ve 2014 mahalli seçimlerinde İlçe SKM Başkanı o larak görev yaptım evli ve 2 çocuk babasıyım.

 • ×

  İlçe Başkanı

  İLYAS YILMAZ

  Gülyalı

  1969 YILINDA ORDU/GÜLYALI İLÇESİNDE DOĞDU. İLK,ORT VE LİSE TAHSİLİNİ ORDU DA TAMAMLADI. 20 YILDIR ORDU MERKEZ'DE TEKSTİL İŞİ İLE UĞRAŞMAKTADIR (YILMAZ TEKSTİL) 2003 2. OLAĞAN KONGREDE İL YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİNE SEÇİLDİ. 2004 - 2009 YILLARI ARASINDA BİR DÖNEM GÜLYALI İL GENEL MECLİS ÜYELİĞİ YAPTI. 4. OLAĞAN KONGREDE İLÇE BAŞKANI SEÇİLDİ EVLİ VE 1 ÇOCUK BABASI.

 • ×

  İlçe Başkanı

  MURAT YAYLAK

  Kumru

  18/09/1972 ordu kumru doğumluyum ilk-orta ve lise tahsilimi kumruda tamamladım trakya ün. kırklareli meslek yüksek okulu inşaat teknikerliğini bitirdim askerlikten sonra aile şirketimizde ticarete başladım 1998 de evlendim iki erkek bir kız çocuğum var siyasi hayatıma ak partide başladım şu an ilçe başkanı olarak devam etmekteyim.

 • ×

  İlçe Başkanı

  MUSTAFA POYRAZ

  Ulubey

  1972 YILINDA ULUBEY'DE DOĞDUM.İLK,ORTA VE LİSE TAHSİLİMİ ULUBEY'DE TAMAMLADIM.ASKERLİK GÖREVİMİ İFA ETTİKTEN SONRA TİCARET İLE UĞRAŞMAYA BAŞLADIM, HALEN UZUN YILLAR ULUBEY MERKEZ'DE AV.BAYİİ ÜZERİNE TİCARET YAPMAKTAYIM. 29.05.2014 TARİHİNDE ULUBEY İLÇE BAŞKANI OLARAK ATANDIM. 5.OLAĞAN KONGREDE TEKRAR İLÇE BAŞKANI OLARAK SEÇİLDİM.

 • ×

  İlçe Başkanı

  RAMAZAN ACAR

  Akkuş

  1962 yılında Akkış'ta doğdum.ilk okulu akkuş'ta orta okulu ordu imam hatip lisesinde,lise tahsilimi Kütahya imam Hatip lisesinde tamamladım. Diyanet işleri başkanlığında çeşitli ile ve ilçelerde imam hatip olarak görev yaptım.2011 yılında imam hatip olarak emekli oldum. Akkuş Merkez'de inşaat üzerine ticaretle iştikal etmeye başladım. 28.01.2012 tarihinde yapılan AKKUŞ AK PARTİ 4.olağan kongresinde İlçe Başkanı Seçildim. 5. olağan kongrede tekrar ilçe başkanlığına aday oldum ve ilçe başkanı seçildim.

 • ×

  İlçe Başkanı

  REMZİ ŞAHİN

  Gürgentepe

  1962 yılında Ordu ili Gölköy İlçesi Okçabel Köyünde doğdum. İlkokulu Okçabel İlkokulunda, Orta okulu Gürgentepe'de, Lise eğitimini Gürgentepe'lisesinde başladım ve Ordu Lisesi'nde tamamladım. Bir süre serbest çalıştıktan sonra 1989 yılında Gürgentepe İlçe Müftülüğüne atandım. 1993 yılında Anadolu Üniversitesi Açıköğretim fakültesi Sosyal Bilimler bölümüne kayıt oldum ve 1997 yılında bitirdim. 2010 yılında emekli oldum. Evli ve 4 çocuk babasıyım.

 • ×

  İlçe Başkanı

  ÜLKÜ KUMRAL

  Perşembe

  Gazeteci Yazar ; 1954 yılında Ordu’da doğdu , ilk ,orta tahsilini tamamladıktan sonra , İstanbul’da ticari hayata atıldı, çeşitli alanlarda ticari faaliyetlerde bulundu. Akit Gazetesi kurucu heyetinde görev aldı ve Genel Yayın Yönetmenliği görevini başarı ile sürdürdü. Şimdiki Cumhurbaşkanımız Sn.Recep Tayyip Erdoğan’ın Refah Partisi İstanbul İl Başkanlığı döneminde İl Yönetim Kurulu üyesi ve Medyadan Sorumlu Başkan Yardımcılığı görevini yürüttü. Emekli olduktan sonra Perşembe İlçesine yerleşti, 5.olağan kongrede yönetim kurulu üyeliğine seçildi. Gazeteci yazar Ülkü Kumral’ın Bilime yöne veren İslam alimleri adlı 2 cilt yayınlanmış kitabı bulunmaktadır.

 • ×

  İlçe Başkanı

  YAKUP AKÇAY

  Kabataş

  İlk Ve Orta Öğrenimimi Kabataş`ta ,Lise Eğitimimi Fatsa Anadolu Lisesinde tamamladıktan sonra 1996 yılı itibari ile ticari hayata atıldım.İnşaat Malzemeleri sektöründe faaliyetime halen devam etmekteyim.2001 yılı Ak Parti kurucu üyeliği ,2003-2010 yılı Ak Parti Gençlik Kolları Başkanlığı ,2010-2014 teşkilat faaliyetlerin de bulundum.Evli ve 2 çocuk babasıyım.