• ×

  İlçe Başkanı

  ADEM GENÇ

  Çaybaşı

  1975 YILINDA ÜNYE’DE DOĞDU. İLK VE ORTA ÖĞRENİMİNİ ÇAYBAŞINDA TAMAMLADI. LİSE TAHSİLİNİ ÜNYE TİCARET MESLEK LİSESİNDE TAMAMLADI. HALEN KURUCUSU OLDUĞU ŞİRKETİN MÜDÜRLÜĞÜNÜ YAPMAKTADIR EVLİ VE 2 ÇOCUK BABASIDIR. 2001 YILINDA AK PARTİ’YE ÜYE OLDU VE ÇEŞİTLİ KADEMELERİNDE GÖREV ALDI. ÇAYBAŞI İLÇESİ YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİNE SEÇİLDİ İLÇE BAŞKAN YARDIMCISI SİYASİ VE HUKUKİ İŞLER BAŞKANLIĞI GÖREVİNİ YAPTI.2013 YILINDA GENEL MERKEZ TEŞKİLAT BAŞKANLIĞI TARAFINDAN İLÇE BAŞKANI OLARAK ATANDI , BİR KEZ DAHA 9 TEMMUZ 2017 TARİHİNDE GENEL MERKEZ TEŞKİLAT BAŞKANLIĞI TARAFINDAN ÇAYBAŞI İLÇE BAŞKANI OLARAK ATANDI, 6.OLAĞAN KONGREDE İLÇE BAŞKANI SEÇİLDİ.

 • ×

  İlçe Başkanı

  AYDIN BÖLÜKBAŞ

  Çamaş

  01.01.1955 yılında Çamaş ilçesi Çavuşbaşı mahallesinde doğdu. İlkokulu Çamaş'ta Ortaokulu Fatsa da, Öğretmen Okulunu Perşembe'de bitirdi. 31 ekim 1988 de A.Ö.F. Eğitim Ön Lisans bölümünden mezun oldu. 25 yıl Ülkemizin muhtelif yerlerinde sınıf öğretmenliği yaptıktan sonra 2000 Yılında emekli oldu. Evli 1 çocuk babası. Ak Parti ilçe teşkilatının kurucu üyesi, ilçe teşkilatının kuruluşundan 31 Aralık 2011 Tarihine kadar aralıksız İlçe Teikilat Başkanlığı görevini yürüttü. 31 Aralık 2011 de yapılan 4. Olağan ilçe kongresinde İlçe başkanı oldu.Halen bu görevi sürdürmektedir.

 • ×

  İlçe Başkanı

  AYDIN ÇAVUŞ

  Kumru

  1976 Yılında Kumruda Doğdu. İlk ve Orta Öğrenimini Kumruda tamamladı.Lise Tahsilini Fatsa Ticaret Meslek Lisesinde Tamamladı. Kendi iş yerinde esnaflık yapmaktadır. Evli ve 3 çocuk babasıdır. 2012 yılında ak partiye üye oldu ve çeşitli kademelerinde görev aldı. kumru ilçesi yönetim kurulu üyeliğine seçildi. İlçe başkan yardımcısı yerel yönetimler başkanlığı görevini yaptı. 6.olağan kongrede ilçe başkanı seçildi.

 • ×

  İlçe Başkanı

  CENAN KIR

  Fatsa

  FATSA İMAM HATİP LİSESİ BİTİRDİKTEN SONRA NİĞDE ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜNDEN MEZUN OLDU SONRA 2000-2003 YILLARI ARASINDA ÇEŞİTLİ FİRMALARDA MÜHENDİSLİK ALANINDA ÇALIŞTIM 2003TEN SONRA FATSADA SERBEST MÜHENDİS MÜTAHİT OLARAK 2010 YILINA KADAR DEVAM ETTİM.DAHA SONRA YAPI DENETİM FİRMASI OLARAK SERBEST TİCARİ HAYATIMA ETMEKTEYİM SİYASETTE 4.DÖNEM 5. DÖNEM ANA KADEME YÜRÜTME DEVAM ETMEKTEYİM.ENSAR VAKFI FATSA İLÇE YÖNETİMİ KURULUNDAYIM.ÜNİVERSİTE YILLARIMDA MGV GÖREV ALDIM

 • ×

  İlçe Başkanı

  DURSUN KURUCU

  Altınordu

  1971 TARİHİNDE ORDU İLİ KABADÜZ İLÇESİ DOĞDUM.İLK VE ORTA TAHSİLİMİ KABADÜZDE LİSE EĞİTİMİ NEMLİ DE TAMAMLADIM ÜNİVERSİTE EĞİTİMİNİ MARMARA ÜNİ.HUKUK FAKULTESİTAMAMLADIM.1992 YILINDAN BU YANA SERBEST AVUKATLIK YAPMAKTAYIM EVLİ VE 3COCUK BABASIYIM. REFAH PARTİSİ VE FAZİLET PARTİSİNDE İL BAŞKAN YARDIMCILIKLARINDA BULUNDUM, 2001 YILINDA AK PARTİ İL KURUCU ÜYESİ VE SEÇİM İŞLERİ BAŞKANLIĞI GÖREVİNİ YÜRÜTTÜM. 2003 YILINDA YAPILAN 1.OLAĞAN KONGREDE YENİDEN İL YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİNE SEÇİLDİM VE SİYASİ VE HUKUKİ İŞLER BAŞKANLIĞI GÖREVİNİ YAPTIM.

 • ×

  İlçe Başkanı

  ENVER KATIRCI

  Gölköy

  1960 Gölköy'de doğdum. İlk ve Orta Okulu Gölköy'de okudum.İmam-Hatip Lisesini Adaparı'nda bitirdim. 1980'de İmam-Hatip olarak Mesudiye İlçesinde göreve başladım.Akabinde Korgan ve Gölköy İlçelerinde İmam-Hatip Olarak görev yaptım. 2000 yılında Gölköy İlçe Müftülüğünde Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni olarak görev yaptım. 2005 yılında emekli oldum. İşletme Mezunuyum. Evliyim ve 5 çocuğum var.

 • ×

  İlçe Başkanı

  EYÜP KARABAYRAK

  Korgan

  İlk ve Orta öğrenimimi koganda tamamladım.1985-1986 yılında Korgan imam hatip lisesinden mezun oldum.. askerlik görevimi 1987-1989 yılları arasında Şanlıurfa'da tamamladım.. 1989-1992 yılları arasında 3 yıl kadar suudi arabistan'da kaldım. 1993 yılında kuyumcuuk faliyeti ile ticarete başladım. 1994- fazilet partisi,refah partisi belediye meclis üyeliği. 2001 yılında Ak parti kurucu üye aynı zamanda belediye meclis üyesi olarak 2007 yılına kadar devam ettim. çeşitli sivil toplum kuruluşlarında ve derneklerde görev aldım.. evli ve 3 Çocuk babasıyım..

 • ×

  İlçe Başkanı

  FAZLI EREN

  Aybastı

  1971 YILINDA AYBASTI'DA DOĞDUM, İLK,ORTA VE LİSE TAHSİLİMİ AYBASTI'TAMAMLADIM.1988 YILINDA BİR YIL ÖĞRETMENLİK YAPTIM , DAHA SONRA AYBASTI MERKEZ'DE KİTAP KIRTASİYE ALANINDA FAALİYET GÖSTEREN İŞ YERİMİ AÇTIM HALEN AYNI TİCARİ FAALİYETİME DEVAM ETMEKTEYİM. AK PARTİ 'NİN 2001 YILINDA KURULUŞUNDAN BU GÜNE KADAR İLÇE YÖNETİMLERİNDE BAŞKAN YARDIMCISI OLARAK GÖREV ALDIM. 5.OLAĞAN KONGREDE İLÇE BAŞKANI SEÇİLDİM.

 • ×

  İlçe Başkanı

  HALİT GÜNAYDIN

  Kabadüz

  1960 YILINDA ORDU'DA DOĞDUM,İLK,ORTA VE LİSE TAHSİLİMİ ORDU DA TAMAMLADIM.ASKERLİK GÖREVİMDEN SONRA TİCARETE ATILDIM. BİR MÜDDET YURT DIŞINDA İŞÇİ OLARAK ÇALIŞTIM.HALEN KABADÜZ MERKEZ'DE TİCARETLE (MARKET) UĞRAŞMAKTAYIM.02.12.2013 TARİHİNDE GENEL MERKEZ TARAFINDAN İLÇE BAŞKANI OLARAK ATANDIM.5.OLAĞAN KONGREDE İLÇE BAŞKANLIĞINA SEÇİLDİM.

 • ×

  İlçe Başkanı

  HAŞİM BAKAR

  Çatalpınar

  1986 yılında Fatsa’da doğdu .İlk,orta ve Lise tahsilinden sonra MYO bilgisayar programcılığı bölümünü bitirdi. AK PARTİ Çatalpınar İlçe Teşkilatının çeşitli kademelerinde görev aldı. İlk olarak 2011 yılında gençlik kolları Bşk yardımcılığı yaptı. Çatalpınar İlçe Teşkialtı 4. Olağan kongresinde iLçe Yönetimine seçildi Tanıtım ve medyadan sorumlu İlçe Başkan Yardımcılığı yaptı. 5. Olağan kongrede tekrar ilçe yönetimine seçildi siyasi ve hukuki Başkanlığı yaptı 2 yıldır Çatalpınar Spor kulübü başkanlığı görevini yürütmektedir, Çatalpınar’da çeşitli alanlarda ticari faaliyetlerine devam etmektedir. evli ve 2 çocuk babası.

 • ×

  İlçe Başkanı

  HÜSEYİN KORKMAZ

  İkizce

  1962 ÜNYE DOĞUMLUYUM,ISTANBUL GAZI OSMAN PAŞA IMAM HATIP LISESI ORTA KISIM MEZUNUYUM. 2004 TARIHINDE AK PARTIDEN KAYNARTAŞ BELEDIYE BAŞKANI SEÇILDIM ,HALEN DEVAM ETMEKTEYIM

 • ×

  İlçe Başkanı

  HÜSEYİN TAVLI

  Ünye

  1963 Ünye doğumluyum. İlk, Ortaöğretim ve Liseyi Ünye’de okuduktan sonra Atatürk Üniversitesi Eğitim Fakültesinden 1987 yılında mezun oldum. Ünye’de ailemin yanında başladığım esnaflık sürecine 1993 yılında kendi şirketimi kurarak devam ettim. Siyasi hayatım AK Parti Yönetim Kurulu Üyeliği ile başladı. Bir dönem İl Genel Meclisi Üyeliği yaptım. Şuan Büyükşehir Meclis Üyeliği yapmaktayım. İlim Yayma Cemiyetinde, Ensar Vakfında ve İmam Hatip Derneğinde ki görevlerim devam etmektedir.

 • ×

  İlçe Başkanı

  İLYAS YILMAZ

  Gülyalı

  1969 YILINDA ORDU/GÜLYALI İLÇESİNDE DOĞDU. İLK,ORT VE LİSE TAHSİLİNİ ORDU DA TAMAMLADI. 20 YILDIR ORDU MERKEZ'DE TEKSTİL İŞİ İLE UĞRAŞMAKTADIR (YILMAZ TEKSTİL) 2003 2. OLAĞAN KONGREDE İL YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİNE SEÇİLDİ. 2004 - 2009 YILLARI ARASINDA BİR DÖNEM GÜLYALI İL GENEL MECLİS ÜYELİĞİ YAPTI. 4. OLAĞAN KONGREDE İLÇE BAŞKANI SEÇİLDİ EVLİ VE 1 ÇOCUK BABASI.

 • ×

  İlçe Başkanı

  MUSTAFA BAŞARSLAN

  Mesudiye

  1967 YILINDA MESUDİYE’DE DOĞDUM. İLK,ORTA VE LİSE TAHSİLİMİ MESUDİYE’DE TAMAMLADIM. KTÜ FİZİK BÖLÜMÜNDE 2 YIL OKUDUKTAN SONRA TAHSİLİMİ YARIDA KESEREK, MESUDİYE DE AİLE ŞİRKETİMİN BAŞINA GEÇTİM MESUDİYE MERKEZ’DE UZUN YILLAR ESNAFLIK YAPTIM HALEN İLÇE MERKEZİNDE ESNAFLIK YAPMAKTAYIM. 2001 YILINDA KURULAN AK PARTİNİN KURUCU İLÇE BAŞKANI OLARAK GÖREV ALDIM 2008 YILINDA 3 DÖNEM KURALI İLE GÖREVİMİ KONGRE İLE BİR BAŞKA ARKADAŞIMA DEVRETTİM EVLİ VE 3 ÇOCUK BABASIYIM

 • ×

  İlçe Başkanı

  MUSTAFA POYRAZ

  Ulubey

  1972 YILINDA ULUBEY'DE DOĞDUM.İLK,ORTA VE LİSE TAHSİLİMİ ULUBEY'DE TAMAMLADIM.ASKERLİK GÖREVİMİ İFA ETTİKTEN SONRA TİCARET İLE UĞRAŞMAYA BAŞLADIM, HALEN UZUN YILLAR ULUBEY MERKEZ'DE AV.BAYİİ ÜZERİNE TİCARET YAPMAKTAYIM. 29.05.2014 TARİHİNDE ULUBEY İLÇE BAŞKANI OLARAK ATANDIM. 5.OLAĞAN KONGREDE TEKRAR İLÇE BAŞKANI OLARAK SEÇİLDİM.

 • ×

  İlçe Başkanı

  RAMAZAN ACAR

  Akkuş

  1962 yılında Akkış'ta doğdum.ilk okulu akkuş'ta orta okulu ordu imam hatip lisesinde,lise tahsilimi Kütahya imam Hatip lisesinde tamamladım. Diyanet işleri başkanlığında çeşitli ile ve ilçelerde imam hatip olarak görev yaptım.2011 yılında imam hatip olarak emekli oldum. Akkuş Merkez'de inşaat üzerine ticaretle iştikal etmeye başladım. 28.01.2012 tarihinde yapılan AKKUŞ AK PARTİ 4.olağan kongresinde İlçe Başkanı Seçildim. 5. olağan kongrede tekrar ilçe başkanlığına aday oldum ve ilçe başkanı seçildim.

 • ×

  İlçe Başkanı

  SEZAİ AYDIN

  Gürgentepe

  1958 Gölköy doğumluyum 1980 yılında din görevlisi olarak göreve başladım 2006 yılın da emekli oldum açık öğretim önlisans sosyal bilimler mezunuyum evli ve 3 çucuk sahibiyim.

 • ×

  İlçe Başkanı

  ÜLKÜ KUMRAL

  Perşembe

  Gazeteci Yazar ; 1954 yılında Ordu’da doğdu , ilk ,orta tahsilini tamamladıktan sonra , İstanbul’da ticari hayata atıldı, çeşitli alanlarda ticari faaliyetlerde bulundu. Akit Gazetesi kurucu heyetinde görev aldı ve Genel Yayın Yönetmenliği görevini başarı ile sürdürdü. Şimdiki Cumhurbaşkanımız Sn.Recep Tayyip Erdoğan’ın Refah Partisi İstanbul İl Başkanlığı döneminde İl Yönetim Kurulu üyesi ve Medyadan Sorumlu Başkan Yardımcılığı görevini yürüttü. Emekli olduktan sonra Perşembe İlçesine yerleşti, 5.olağan kongrede yönetim kurulu üyeliğine seçildi. Gazeteci yazar Ülkü Kumral’ın Bilime yöne veren İslam alimleri adlı 2 cilt yayınlanmış kitabı bulunmaktadır.

 • ×

  İlçe Başkanı

  YAKUP AKÇAY

  Kabataş

  İlk Ve Orta Öğrenimimi Kabataş`ta ,Lise Eğitimimi Fatsa Anadolu Lisesinde tamamladıktan sonra 1996 yılı itibari ile ticari hayata atıldım.İnşaat Malzemeleri sektöründe faaliyetime halen devam etmekteyim.2001 yılı Ak Parti kurucu üyeliği ,2003-2010 yılı Ak Parti Gençlik Kolları Başkanlığı ,2010-2014 teşkilat faaliyetlerin de bulundum.Evli ve 2 çocuk babasıyım.