• ×

  Büyükşehir Belediye Başkanı

  ENGİN TEKİNTAŞ

 • ×

  İlçe Belediye Başkanı

  AHMET TÜRE

  Çatalpınar

 • ×

  İlçe Belediye Başkanı

  ALAHİTDİN GİDEN

  Çamaş

  1963 ÇAMAŞ GİDEN MAH. DOĞUMLUYUM. İLK VE ORTA ÖĞRENİMİNİ ÇAMAŞTA LİSE ÖĞRENİMİNİ ORDU İMAM-HATİP LİSESİNDE 1980 YILINDA BİTİRDİM. 1981 MART AYINDA SAKARGERİŞ KÖYÜNDE İMAM-HATİP OLARAK GÖREVE BAŞLADIM. 1990 YILINDA GİDEN MAH. İMAM OLARAK TAYİN OLDUM. 1995 YILINDA YÜKSEK OKULU BİTİRDİM. EVLİ VE ÜÇ ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İlçe Belediye Başkanı

  ALİ KEMAL MERT

  Gölköy

  01 02 .1970 GÖLKÖY DOĞUMLUYUM. İLK ÖĞRENİMİMİ GÖLKÖY HÜRRİYET İLKOKULU,ORTA VE LİSE ÖĞRENİMİMİ GÖLKÖY İMAM HATİP LİSESİ,LİSANS ÖĞRENİMİMİ 19 MAYIS ÜNV. İLAHİYAT FAKÜLTESİNDE TAMAMLADIM. OKUL VE GENÇLİK YILLARIMDA SOSYAL, KÜLTÜREL VE SPORTİF FALİYETLERİNDE BULUNDUM. 1993 YILINDAN İTİBAREN GÖLKÖYÜN MUHTELİF OKULLARINDA ÖĞRETMENLİK VE YÖNETİCİLİK GÖREVLERİNDE BULUNDUM.29 MART 2009 BELEDİYE BAŞKANLIĞI SECİMLERİNE ADAY ADAYI OLARAK KATILMAK İÇİN GÖLKÖY ANADOLU LİSESİ MÜDÜRÜ İKEN İSTİFA ETTİM.EVLİ VE 2 ÇOCUK SAHİBİYİM.

 • ×

  İlçe Belediye Başkanı

  BAHRİ SÖĞÜT

  İkizce

 • ×

  İlçe Belediye Başkanı

  CELAL TEZCAN

  Altınordu

  1950 DE ORDU'DA DOĞDUM.ILK OKULU AYNI KÖYDE BITIRDIM.SONRA SIVAS IMAMHATIP OKULU ARDINDAN ORDU LISESI DIŞARDAN FARK DERSLERINI VEREREK BITIRDIM. YÜKSEK TAHSILI ANKARA GAZI ÜNV.ÜÇ YILLIK YAPTIM.MEMURIYETI PTT TEŞKILATINDA ÇEŞITLI KADEMELERDE YAPTIM. ON YIL BÖLGE MÜDÜR YARDIMCIĞI YAPTIKTAN SONRA 1998 DE EMEKLI OLDUM OTOMOTIV TICARETI ILE UĞRAŞIYORUM EVLI VE BEŞ ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İlçe Belediye Başkanı

  GÜNAN MURAT HATİPOĞLU

  Kumru

 • ×

  İlçe Belediye Başkanı

  İSA DEMİRCİ

  Akkuş

 • ×

  İlçe Belediye Başkanı

  İSA GÜL

  Mesudiye

  13/10/1970 MESUDIYE DOĞUMLUYUM. ILK VE ORTA TAHSILIMI MESUDIYE DE TAMAMLADIM. GAZI ÜNIVERSITESI TEKNIK EĞITIM FAKÜLTESI MAKINE BÖLÜMÜ MEZUNUYUM. MESLEK HAYATIMA 25/03/1998 TARIHINDE MESUDIYE'DE MÜDÜR YETKILI ÖĞRETMEN OLARAK BAŞLADIM..1999-2000 YILLARI ARASINDA ASKERLIĞIMI ERZURUM HINIS'DA ASTEĞMEN ÖĞRETMEN OLARAK TAMAMLADIM. 2000-2004 YILLARI ARASINDA MESUDIYE YIBO'DA ÖĞRETMENLIK, MÜDÜR YARDIMCILIĞI VE OKUL MÜDÜRLÜĞÜNÜN ARDINDAN, 2004 YEREL SEÇIMLERINDE AK PARTIDEN MESUDIYE BELEDIYE BAŞKAN ADAYI OLDUM, TAŞIMA OY NEDENI ILE KAYBETTIĞIMIZ SEÇIMIN ARDINDAN 2004-2008 YILLARI ARASINDA 4 YILI AŞKIN BIR SÜREDIR MESUDIYE ILÇE MILI EĞITIM MÜDÜRLÜĞÜ GÖREVINI YÜRÜTTÜM. ÜNIVERSITE VE ASKERLIK GÖREVIM HARICINDE MESUDIYE DE HIZMETLERDE BULUNDUM. EVLI VE 2 SI KIZ 1 I ERKEK OLMAK ÜZERE 3 ÇOCUK SAHIBIYIM. 26/11/2008

 • ×

  İlçe Belediye Başkanı

  İSA TÜRKCAN

  Ulubey

 • ×

  İlçe Belediye Başkanı

  İSMET YANIK

  Çaybaşı

  AK PARTIMIZ KURULDUĞU GÜNDEN ITIBAREN AK PARTI ÇAYBAŞI ILÇESI ILKÜVEZ BELDE BAŞKANLIĞI KURUCU BELDE BAŞKANI OLARAK GÖREV YAPTIM. 28 MART 2004 TARIHINDEKI MAHALLI IDARELER SEÇIMLERINDE IL GENEL MECLISI ADAYI OLMAK IÇIN BU GÖREVIMDEN ISTIFA ETTIM. HALEN BU GÖREVI DEVAM ETTIRMEKDEYIM. EVLI VE DÖRT ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İlçe Belediye Başkanı

  İZZET GÜNDOĞAR

  Aybastı

  1968 YILINDA AYBASTIDA DOĞDUM. İLK OKULU AYBASTIDA ORTA VE LİSEYİ SAMSUNDA, ÜNİVERSİTEYİ 19 MAYIS ÜNİVERSİTESİ Ç.M.Y OKULU İNŞAAT BÖLÜMÜNDE TAMAMLADIM. 1989 YILINDA AYBASTI BELEDİYESİNDE FEN İŞLERİ MÜDÜRÜ OLARAK GÖREVE BAŞLADIM. 1992 YILINDA NİKSAR BELEDİYESİNE FEN İŞLERİ MÜDÜRÜ OLARAK ATANDIM. NİKSAR BELEDİYESİNDE 2004 YILINA KADAR İMAR VE ŞEHİRCİLİK MÜDÜRLÜĞÜ, FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ VE PARK VE BAHÇE İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ GÖREVİ YAPTIM. 2004 YILINDA AK PARTİDEN BELEDİYA BAŞKANI SEÇİLEN İDRİS ŞAHİN TARAFINDAN BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCILIĞINA ATANDIM. 1 ARALIK 2008 DE İSTİFA ETTİM. EVLİYİM, 3 ÇOCUĞUM VAR

 • ×

  İlçe Belediye Başkanı

  KEMAL BAHTİYAR

  Perşembe

 • ×

  İlçe Belediye Başkanı

  MEHMET YAŞAR SEZGÜL

  Ünye

  1973 yılında M.S.P İlçe kurucusu ve İlçe başkan yardımcısı Görevi ile 1980 yılına kadar devam etti. 1983 yılı itibariyle Refah Partisi kapatılıncaya kadar İlçe Başkan yardımcılığı ve İlçe başkanlığı Görevini sürdürdü. Fazilet Partisinden yönetim Kurulu il Genel Meclisi Üyesi seçildi. Adalet ve Kalkınma partisi il kurucusu Olarak görev aldı. 28 Mart seçimlerinde tekrar Adalet ve Kalkınma Partisinden İl Genel Meclisi Üyeliğine seçildi.34 yıldır siyasetin içerisinde faaliyet göstem1ektedir. 3 dönem Encümen Üyeliği yapmış olup,Ordu ili İl Genel Meclisi grup kararı ile AK Parti Ordu ili Milletvekilliği aday adayı olarak gösterilme talebi karşısında aday adayı olmuştur., 1969 yılında SezgüI Kumaş adı altında ticari hayata başladı. 1977 yılına Kadar devam etti. 1977 Sezgü1 Gıda ve Dağıtım Ltd.Şti 'ni kurdu ve halen Devam etmektedir. 1992-1997 tarihleri arasında SezgüI İnş.Tic. şti olarak Müteahhitlik işlerini devam ettirdi. 1997 yılında Ünplas Ünye Plastik Ltd. Şti' ni kurarak Plastik boru ve ek parça Üretimi yapmakta olup 80 işçiye iş imkan sağlayarak iç ve dış satışlar ile Ülkemize döviz kazandırmaktadır. 2006 yılında Ünsez Ltd.Şti ni kurarak Plastik su tankı Üretimine geçer hale gelmiş olup, burada 50 kişiye iş istihdamı söz konusudur.

 • ×

  İlçe Belediye Başkanı

  MUHARREM AKTEPE

  Fatsa

  1978 FATSA DOĞUMLUYUM,ILK VE ORTA ÖĞRENIMIMI FATSADA ÜNIVERSITEYI 1997-2001 YILLARI ARASINDA DUMLUPINAR ÜNV.TAMAMLADIM2002-2003 YILLARI ARASINDA FATSA DA TICARETLE UĞRAŞTIM.2004 YEREL YÖNETIMLER SEÇIMLERINDE BELEDIYE MECLIS ÜYESI SEÇILDIM.AYNI YIL IÇINDE BELEDIYE BAŞKAN YARDIMCISI OLARAK GÖREVE BAŞLADIM.HALEN GÖREVIME DEVAMÖ EDIYORUM .EVLI 1 ÇOCUK BABASIYIM

 • ×

  İlçe Belediye Başkanı

  TALİP ŞEN

  Gülyalı

 • ×

  İlçe Belediye Başkanı

  TUNCAY KİRAZ

  Korgan

  1972 Ordu Korgan Doğumlu.Lise mezunu.İnşaat ve emlak sektöründe firma sahibi.

 • ×

  İlçe Belediye Başkanı

  YAKUP YILMAZ

  Kabataş

 • ×

  İlçe Belediye Başkanı

  YENER KAYA

  Kabadüz

  1966 YILINDA KABADÜZ YOKUŞDİBİ BELDESİNDE DOĞDUM İLK VE ORTA ÖĞRENBİMİMİ KÖYÜMDE LİSE TAHSİLİMİ ORDU TİCARET MESLEK LİSESİNDE TAMAMLADIM. DAHA SONRA TİCARET HAYATINA ATILDIM. 2 YIL ANTALYA ALANYA'DA ÇALIŞTIM. DAHA SONRA 1992 YILINDA YOKUŞDİBİ BELEDİYESİNİN AÇMIŞ OLDUĞU SINAVI KAZANARAK BELEDİYE YE GİRDİM. AYNI YIL BELEDİYE DE MUHASEBECİ OLARAK GÖREVE BAŞLADIM 17 YIL BELEDİYENİN MUHASEBECİLİĞİNİ YAPTIM. EVLİ VE 3 ÇOCUK BABASIYIM

 • ×

  İlçe Belediye Başkanı

  YENER YALÇINKAYA

  Gürgentepe

  YILINDA GÜRGENTEPE ILÇESI DÖŞEK MAHALLESI NDE DOĞDUM. ILK OKULU MAHALLEMDE, LISE EĞITIMIMI GÖLKÖY IMAM HATIP LISESINDE BITIRDIM. A.Ü. IKTISAT FAKÜLTESI MALIYE BÖLÜMÜNÜ BITIRDIM.EĞITIM SONRASI ILÇEMDE YIL GIBI BIR SÜRE TICARI FAALIYETTE BULUNDUM. 1989 YILINDA MALIYE TEŞKILATINA GIRDIM. ISTANBUL VERGI DAIRESI BAŞKANLIĞI' NIN ÇEŞITLI BIRIMLERINDE GÖREVDE BULUNDUM.AYRICA 2003 YILINDAN BERI ORDU GÜRGENTEPE YARDIMLAŞMA DERNEĞININ BAŞKANLIĞINI YÜRÜTMEKTEYIM.EVLI VE IKI ÇOCUK BABASIYIM.