• MİLELTVEKİLİMİZ ERGÜN TAŞÇI’NIN ÇANAKKALE ZAFERİ MESAJI

  Çanakkale Zaferi ile vatanını ve hürriyetini canı pahasına korumaya kararlı bir millet karşısında hiçbir kuvvetin duramayacağını tüm cihana gösteren Mehmetçiklerimiz, Allah’ın kendilerine bahşettiği şehitliğe severek kucak açmış, Türk ve Dünya tarihinde eşine ender rastlanır eşsiz bir zafer kazanmıştır. Şanlı Türk Ordusu her zaman olduğu gibi o gün de, vatanını, milletini, bağımsızlığını ve bayrağını yere düşürmemiş, mukaddesat uğrunda ölmek hususunda bir an bile tereddüt göstermemiştir.
  Teşkilat
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığındaki MYK toplandı

  Merkez Yürütme Kurulu (MYK), Cumhurbaşkanı ve Genel Başkan Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplandı.
  Genel Başkan'dan
 • MİLLETVEKİLİMİZ OKTAY ÇANAK’TAN FINDIK DESTEK ÖDEME MÜJDESİ..!

  Milletvekili Çanak, üreticinin serbest piyasa şartlarında mağdur olmaması için hükümet tarafından 9 yıldır uygulanan fındık alan bazlı destek ödemelerinin bu yıl Nisan ayı içerisinde gerçekleştirileceğini söyledi. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ile yapılan görüşmelerde ödemelerin 6 Nisan’da başlayacağına ilişkin karar alındığını belirten Çanak, “Şu anda 6 Nisan tarihine karar verildi. 6 Nisan’da başlamasa bile Nisan ayının ikinci haftasında yapılacak” dedi.
  Teşkilat
 • BAŞKAN YILMAZ ; “BU DESTAN KOLAY YAZILMADI”

  18 Mart Şehitler Günü ve Çanakkale Zaferi'nin 103. yıl dönümü münasebetiyle bir mesaj yayınlayan Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, “Dün olduğu gibi bugün de vatan topraklarında gözü olan düşmanların tüm oyunlarına rağmen, milli ruhu her daim yüreğinde taşıyan aziz Türk milletimiz, tarih sayfalarında yer alacak yeni yeni destanlar yazmaya devam etmektedir” dedi.
  Teşkilat
 • MİLV.OKTAY ÇANAK ‘IN ÇANAKKALE ZAFERİ‘NİN 103. YILDÖNÜMÜ MESAJI

  “MİLLETÇE, ŞEHİTLERİMİZİN BİZE BIRAKTIĞI MUKADDES EMANETİ, HER GEÇEN GÜN AYNI ŞUUR VE İNANÇLA DAHA DA YÜKSEKLERE TAŞIMAYA KARARLIYIZ. BİR YANDAN CUMHURİYETİMİZİ GELECEĞE, DÜNYA MİLLETLERİ ARASINDA HAK ETTİĞİ YERE TAŞIMAK İÇİN MÜCADELE VERİRKEN, DİĞER YANDAN BİZİ MİLLET YAPAN YÜKSEK DEĞERLERİMİZİ DAİMA CANLI TUTMAYA, YÜCELTMEYE DEVAM EDECEĞİZ”
  Teşkilat
 • İL BAŞKANI;DÜN ÇANAKKALE RUHU NE İSE BUGÜN AFRİNDE’Kİ RUH AYNI RUHTUR

  BAŞKOMUTANIMIZ , ÜMMETİN LİDERİ RECEP TAYYİP ERDOĞAN’IN HARP SANAYİMİZİ EN SON MİLLİ İMKANLARLA DONATMASI İLE O, YENİLMEZ DENİLEN BÜYÜK ORDULARI DARMADAĞIN EDİYORUZ
  Teşkilat
 • AK PARTİ AYBASTİ İLÇE KONGRESİ YAPILDI BAŞKAN FAZLI EREN GÜVEN TAZELEDİ

  AYBASTI ..! LİDERİMİZ CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A VE AK PARTİMİZE OLAN TEVECCÜHÜNÜ ARTIRARAK SÜRDÜRECEĞİNDEN EN UFAK BİR ŞÜPHEMİZ YOK EVELLALLAH
  Teşkilat
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan, Şehitler Abidesi’nde düzenlenen törene katıldı

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım, 18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 103. yılı dolayısıyla Şehitler Abidesi'nde düzenlenen törene katıldı.
  Genel Başkan'dan
 • KİT Komisyonunda Ordu’ya Hızlı Tren Konuşuldu

  AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, TCDD (Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları) ve bağlı kuruluşlara ait görüşmelerin yapıldığı KİT (Kamu İktisadi Teşebbüsleri) Komisyonu, alt komisyon toplantısında TCDD Genel Müdürü İsa Apaydın’dan hızlı tren hattının Ordu’ya kadar getirilmesini talep etti.
  Teşkilat