• CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN’DAN ULUBEY SAYACA YOLU İÇİN TALİMAT

  AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a Ordu Gölköy Yolunun önemli bir bölümünü kapsayan Ulubey-Sayaca kısmının ikmal ihalesi beklediğini aktardı.
  Teşkilat
 • İL BAŞKANI HALİT TOMAKİN ; 17 YILDIR HEP ÜRETİCİNİN EN YAKININDA OLDUK

  İl Başkanı Halit Tomakin, AK PARTİ ‘nin 17 yılda Ordu’da tarıma büyük destek verdiğini belirterek, 17 yılda verilen destek Cumhuriyet tarihinde verilen desteğe eş değer dedi. Başkan Tomakin, AK PARTİ ve Lideri recep Tayyip Erdoğan sayesinde Türkiye’de tarım en parlak dönemini yaşamaktadır . AK PARTİ İktidarı döneminde tarımsal desteğin yüzde 700 artışla 1,8 milyar liradan 14,5 milyar liraya çıktığını belirtti.
  Teşkilat
 • HİLMİ GÜLER “ÇEVRE YOLUNDA SONA GELİNDİ. ÇOK YAKINDA DA AÇILIŞINI YAPACAĞIZ”

  “ÇEVRE YOLUNUN DIŞINDA DEĞİŞİK SÜRPRİZLERİMİZ DE OLACAK. DURMAK YOK YOLA DEVAM” AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hilmi Güler, yapımında sona gelinen Ordu Çevre Yolu’ndaki çalışmaları yerinde inceledi. Güler, "Başladığımız işi bitiriyoruz. Çevre yolunda sona gelindi. Çok yakında da açılışını, değerli hemşehrilerimize müjdeleyeceğiz" dedi.
  Teşkilat
 • GÜLER: ”YENİ DÖNEM GENÇLERİN OLACAK”

  AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Mehmet Hilmi Güler, Ordu’da üniversite ile ilgili projelerinin olduğunu belirterek, “Sadece fiziki olarak değil sosyolojik olarak da üniversitenin şehirle birleşmesi gerekiyor. Ordu üniversiteyi, sizler de şehri hissetmelisiniz. Yeni dönem gençlerin dönemi olacak” dedi
  Teşkilat
 • HİLMİ GÜLER’E İLÇELERDE BÜYÜK İLGİ

  “ÖNCELİĞİMİZ ADALET OLACAK. İLÇELERİMİZİ BİR İNCİ OLARAK GÖRÜYORUZ. 19 İLÇEMİZ VAR. 19 İLÇEMİZE EŞİT HİZMET VE YATIRIM YAPARAK 19 İNCİ DİZİLMİŞ BİR KOLYE YAPACAĞIZ”
  Teşkilat
 • DOĞALGAZIN MİMARI HİLMİ GÜLER

  ORDU’DA BUGÜN 80 BİN HANENİN KULLANDIĞI DOĞALGAZ, KARADENİZ’İN ZORLU COĞRAFYASINA RAĞMEN DAĞLAR TEPELER AŞINDIRARAK ORDU’YA GETİRİLDİ
  Teşkilat
 • HİLMİ GÜLER: “BÜTÜN İLÇELERE EŞİT HİZMET GİDECEK”

  AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hilmi Güler, ilçelere eşit şekilde yatırımlar yapılacağını belirterek, "Bu bölgeyi daha da güzelleştireceğiz. Bu bölgenin gelire, bu güzelliklerin görülmesine milletin ihtiyacı var" dedi.
  Teşkilat